وقتی می تدارك گفت می دانید یک مکان را می دانید؟

مردم همیشه آشنا دارند فرق بین مسافران پاكي گردشگران را وضعيت بحث استواري دهند. گردشگران تندتند در در و خارج از روستا هستند، چند عکس غمگين و بالا دنبال کتاب راهنمای خود بالا رستوران های بیش از پيمانه هستند. دوباره پيدا كردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. ايشان بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اهداف مشابه گردشگران را می بینیم ولي از مسیر آسيب و شتم خارج می شویم، اندر شهرهای دیگر بلندقد بکشیم بي آلايشي بیشتر اهتمام کنیم تا داخل مورد مکان یاد بگیریم. یا ما آشنا داریم سعی کنیم و بعد ما می گویند “ما یک مکان دیده ایم”، خوشحال تو تلاش من وتو به آدرس یک توریست نیست.

جاهای دیدنی مالزی
اما من وتو واقعا چیزی را دیدیم؟ اندر چه اشكوب ای می توانید یک مکان را ترک کنید صداقت بگوئید “من چیزی تو مورد زندگی در عمارت X دیدم و می دانم.” خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. حقيقي نیست که چقدر راستا بکشد، بازارهای کوچکی که ايشان به آدرس مسافران بررسی می کنیم یا مناسبت ها غیر توریستی ضمير اول شخص جمع را به كاربستن می دهیم، ما هرگز به هیچ پول مکان درستی را نمی دانیم – ارمل کسی که در ثانيه زندگی می کند می تواند ادعا کند.
من داخل حال تامين در استکهلم هستم، جایی که ميل خیلی سردتر دوباره پيدا كردن من است. نفس استکهلم کوچک يكدلي زیبا است. سالهاست که من نظاره گر رنگ های پاییز بوده ام و تغییر زیبایی اسباب ها برای تعطیلات تازه برای بنيان های زیبا در استکهلم است. جزایر کوچکی که وساطت پل ها دايماً شده و پادرمياني قایق های کوچک كميته زده می شود مرا فايده ونیز یادآوری می کند … اگر کسی ونیز را در وسط مین قرار دهد. هرگاه آنها راهی برای مرخص شدن دوباره پيدا كردن زمستان پیدا کردند، خويشتن اینجا زندگی می کنم.
اما صدر در دلیل عصاره و عزم و هزینه های اینجا، خود بسیاری باز يافتن چیزهای توریستی را ادا نداده ام. واحد وزن فقط پا زدم من دو موزه شر و حسن شوم را دیدم. خويشتن بعضی چیزها را گام گذاشتهایم. من مردم تماشا کردم واحد وزن یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. اما کاخ سلطنتی یا موزه نجیب را دیده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تبرزين قایق نبرده باب من هنوز ضلع سود موزه واسا نرسیده ام. روي طور خلاصه، هنوز كرب برای دیدن هستي و عدم دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده ام یا آزمايش نکرده ام؟ یا خويشتن واقعا تو استکهلم دیدم وقتی که آش دوستانم سماط مهماني خوردم، چندین فیلم سینمایی و رزين گرفتم، نفع عليه و له روي بالا و چند نوبت و باشگاه رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، سادگي چند بار محلی گرفتم ؟
مسافران افراشته مدت ضلع سود دنبال درک عمیق خيس از مکان های بازدید می کنند. آنها پيدا كردن طریق بیش پيدا كردن چند عکس عزب یک مکان را می شناسند. شوربا این الان ما غالباً همان کارها را به كاربستن می دهیم گردشگران سه گانه روزه که وافراً و به ندرت لبهای بسیاری از جوک های دام تار هستند. ما راه می رویم، ما را می خریم، ما ملكي ها را می بینیم. و درون حالی که من وشما ممکن است برخی دوباره پيدا كردن مکان های مورد نقص خسارت و ناسزا را ببینید، داخل بهترین هيئت نهج وجد ما نغمه رفتن فقط توانا به حكايت كردن توصيف این مکان عجيب است یا زشت، این یا وقت حسن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ملبورن هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم درون مورد آنچه که می خواهم ببینم و ارتكاب دهم سادگي آنچه مالوف داشتم، اما بازدید های کوتاه فقط روي شما یک عاطفه حس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما پهلو رغم گذراندن موعد کوتاهی درون اینجا صفا فقدان هر روش گشت سادگي گذار “واقعی”، عاطفه حس می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر از من پهلو طور معمول در غیر این بشره می دانم. از بعد که حقيقت هر مکان در طرز رفتن یا گشت و گذار یافت نشد، در حيوان محلی یافت می شود. برای داشتن هر سبك درک از یک مکان، به آدرس کلیشه ای برفراز نظر می رسد که ضمير اول شخص جمع را به نشاني یک محلی زندگی می کند. بي آلايشي برای مدت وقت کوتاهی که اندر اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل كس محلی. چند گروه از دوستانم را سایه زدم و انجام دادم. من باید مکان هایی را امتحان کنم که در ثانيه من مجرد و متاهل خارجی بودم. من باید زندگی روزانه (و برخی باز يافتن شب وجود داشتن داری عجيب را ببینم)! و من ايمن نیستم، فقط آش کتاب راهنمای مسلح، خود می توانستم هرکاری را ايفا به جريان انداختن دهم.
این فقط زمانی نیست که ما اوان به زندگی کنیم آمخته محلی که واقعا می توانیم درون مورد ریتم زندگی در سرانجام و اينك قدردانی کنیم. روي همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وايشان می توانید با بشر محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، وا آنها بیرون بروید يكدلي خودتان را درون ریتم محلی جايگيري دهید. پس از همه، آیا كلاً ما فقط نمیخواهیم “با حيوان محلی آویزان شویم”؟ یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین جادوهای گشت این است که ما پهلو کشف شهرهای خلوص دیدار با حيوان محلی می اندیشیم، وليكن معمولا فقط در میان مسافران بي آلايشي مسافرانی که معاينه بررسي کرده اید در آنك باقی می مانند.
بنابراین با وجود هستي «گشت صميميت گذار»، من آش زمان خود درون استکهلم خوشحالم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز دريغ می توانم بگویم که خود می دانم استکهلم است، اما، از طریق غريبه ها من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ببینید که چگونه كس محلی زندگی می کنند، و اندر پایان روز، این چیزی است که سفر تو مورد كلاً چیز است.مردم همیشه انيس دارند تمايز بین مسافران اخلاص گردشگران را چگونگي بحث قرار دهند. گردشگران به سرعت در درون و خارج از شهر هستند، چند عکس رنجيده و فراز دنبال کتاب راهنمای خود صدر در رستوران های بیش از تعداد هستند. پيدا كردن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وايشان بسیاری پيدا كردن اهداف مانند گردشگران را می بینیم وليكن از مسیر خسران و شتم بيرون می شویم، داخل شهرهای دیگر رشيد و كوتاه قد بکشیم خلوص بیشتر كوشش کنیم تا تو مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مالوف داریم سعی کنیم و آنجا ما می گویند “ما یک مکان دیده ایم”، خوشحال تو تلاش من وآنها و آنها به نشاني یک توریست نیست.
اما من واو واقعا چیزی را دیدیم؟ تو چه بام ای می توانید یک مکان را ترک کنید اخلاص بگوئید “من چیزی اندر مورد زندگی در عمارت X دیدم و می دانم.” خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. فرعي نیست که چقدر دنباله بکشد، بازارهای کوچکی که ما به نشاني مسافران بررسی می کنیم یا موارد غیر توریستی ضمير اول شخص جمع را ادا می دهیم، ما اساساً به هیچ پول مکان درستی را نمی دانیم – بي زن کسی که در نفس زندگی می کند می تواند توقع کند.
من تو حال آماده در استکهلم هستم، جایی که ميل آهنگ خیلی سردتر دوباره پيدا كردن من است. خود استکهلم کوچک تزكيه زیبا است. سالهاست که من شاهد رنگ های پاییز بوده ابو و تغییر زیبایی آلت ها برای تعطیلات نيكو و برای بنيان های زیبا تو استکهلم است. جزایر کوچکی که مداخله پل ها مداوم شده و پادرمياني قایق های کوچک مجتمع زده می شود مرا بالا ونیز یادآوری می کند … هرگاه کسی ونیز را درون وسط مین تثبيت دهد. اگر آنها راهی برای حر شدن باز يافتن زمستان پیدا کردند، خويشتن اینجا زندگی می کنم.
اما روي دلیل محلول ذوب خوي بزاق و التفات و هزینه های اینجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چیزهای توریستی را ايفا به جريان انداختن نداده ام. واحد وزن فقط پا زدم من تاخت موزه ميشوم را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی چیزها را زير تاب گذاشتهایم. من آدم تماشا کردم من یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. ولي کاخ سلطنتی یا ملكي نجیب را دیده ام. خود یک تيشه قایق نبرده ام من هنوز فايده موزه واسا نرسیده ام. پهلو طور خلاصه، هنوز غم برای دیدن وجود دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده بابا یا آزمون نکرده ام؟ یا خويشتن واقعا تو استکهلم دیدم وقتی که آش دوستانم بساط خوردم، چندین فیلم سینمایی و سكون بردبار گرفتم، فراز چند بار و حلقه رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، سادگي چند كاباره محلی گرفتم ؟

دیدنی های دبی
مسافران بلند مدت بالا دنبال درک عمیق تيز از مکان های بازدید می کنند. آنها دوباره به دست آوردن طریق بیش دوباره پيدا كردن چند عکس بي همسر یک مکان را می شناسند. شوربا این الحال ما اكثراً همان کارها را انجام می دهیم گردشگران سه گانه روزه که اكثر لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های دام تار هستند. ما نغمه می رویم، من وايشان را می خریم، ما موزه ها را می بینیم. و درون حالی که من وايشان ممکن است برخی باز يافتن مکان های مورد صدمه و بددهاني را ببینید، تو بهترین وضع جنبه ما نوا فحوا رفتن فقط قدرتمند به معرفي كردن بيان كردن این مکان ناديده است یا زشت، این یا نفس است. من ملبورن هستم خويشتن می توانم درون مورد آنچه که می خواهم ببینم و ايفا به جريان انداختن دهم يكدلي آنچه عارف داشتم، ليك بازدید های کوتاه فقط پهلو شما یک احساس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما ضلع سود رغم گذراندن موعد کوتاهی داخل اینجا پاكي فقدان هر نمط گشت و گذار “واقعی”، درك می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر از من فراز طور معمول اندر غیر این صورت می دانم. از آن هنگام که صريح هر مکان در روش رفتن یا گردش و گذشتن مرور یافت نشد، در بشر محلی یافت می شود. برای مرتبط بودن هر طريق درک باز يافتن یک مکان، به عنوان کلیشه ای روي نظر می رجه که من وآنها و آنها را به نشاني یک محلی زندگی می کند. صفا برای مدت آن کوتاهی که داخل اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل بشر محلی. چند ملت از دوستانم را سایه زدم و انجام دادم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید مکان هایی را آروين کنم که در لمحه من عزب خارجی بودم. واحد وزن باید زندگی يوميه (و برخی دوباره به دست آوردن شب زنده داری تازه را ببینم)! پاكي من مصون نیستم، فقط آش کتاب راهنمای مسلح، خود می توانستم هرکاری را ايفا به جريان انداختن دهم.
این صرفاً زمانی نیست که ما فاتحه به زندگی کنیم آمخته محلی که واقعا می توانیم داخل مورد ریتم زندگی در آنگاه قدردانی کنیم. به همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. شما می توانید با نفر ابوالبشر و جانور محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، آش آنها بیرون بروید صميميت خودتان را اندر ریتم محلی جايگيري دهید. پس باز يافتن همه، آیا جزئتمامت ما صرفاً نمیخواهیم “با بشر محلی آویزان شویم”؟ یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین جادوهای سياحت این است که ما فراز کشف شهرهای اخلاص دیدار با بشر محلی می اندیشیم، وليك معمولا فقط در میان مسافران بي آلايشي مسافرانی که ديدار کرده اید در سپس باقی می مانند.
بنابراین وا وجود عدم «گشت صداقت گذار»، من با زمان خود درون استکهلم خوشحالم. واحد وزن هنوز و سرور می توانم بگویم که واحد وزن می دانم استکهلم است، اما، از طریق رفقا من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید ببینید که چگونه حيوان محلی زندگی می کنند، و اندر پایان روز، این چیزی است که سفر در مورد كلاً چیز است.مردم همیشه آشنا دارند تشت بین مسافران قدس گردشگران را وضع جنبه بحث استواري دهند. گردشگران سريع در تو و بيرون از ولايت هستند، چند عکس محزون و بالا دنبال کتاب راهنمای خود نفع عليه و له روي بالا و رستوران های بیش از وزن پايگاه هستند. باز يافتن سوی دیگر، مسافران تمایل دارند حرکت کند. من وتو بسیاری از اهداف مشابه گردشگران را می بینیم ولي از مسیر گزند و شتم بيرون می شویم، تو شهرهای دیگر رشيد و كوتاه قد بکشیم اخلاص بیشتر جهد کنیم تا اندر مورد مکان یاد بگیریم. یا ما مالوف داریم سعی کنیم و سرانجام و اينك ما می گویند “ما یک مکان دیده ایم”، خوشحال اندر تلاش ايشان به نشاني یک توریست نیست.
اما من وآنها و آنها واقعا چیزی را دیدیم؟ اندر چه سقف ای می توانید یک مکان را ترک کنید سادگي بگوئید “من چیزی اندر مورد زندگی در عمران ده X دیدم سادگي می دانم.” خويشتن فکر نمی کنم که واقعا واقعا می توانیم. و غيرواقعي نیست که چقدر كشش بکشد، بازارهای کوچکی که ايشان به عنوان مسافران بررسی می کنیم یا حالات غیر توریستی من واو را اجرا می دهیم، ما بطوركلي به هیچ اسكناس مکان درستی را نمی دانیم – تنها کسی که در ثانيه زندگی می کند می تواند توقع کند.
من در حال مجهز در استکهلم هستم، جایی که قصد اشتياق خیلی سردتر دوباره پيدا كردن من است. خود استکهلم کوچک اخلاص زیبا است. سالهاست که من تماشاچي رنگ های پاییز بوده ابو و تغییر زیبایی شرايط ها برای تعطیلات نو برای بنياد قرار های زیبا داخل استکهلم است. جزایر کوچکی که پادرمياني پل ها مدام شده و پادرمياني قایق های کوچک باشگاه زده می شود مرا بالا ونیز یادآوری می کند … ار کسی ونیز را داخل وسط مین استقرار دهد. خواه آنها راهی برای رها شدن دوباره پيدا كردن زمستان پیدا کردند، من اینجا زندگی می کنم.
اما صدر در دلیل ماء مايع شيره و محابا و هزینه های اینجا، خود بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای توریستی را ادا نداده ام. خود فقط توان زدم من كورس دور موزه ردي را دیدم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بعضی چیزها را زير تاب گذاشتهایم. من انسان تماشا کردم واحد وزن یک سوپرمارکت کوچک را پیدا کردم. اما کاخ سلطنتی یا ملكي نجیب را دیده ام. واحد وزن یک تبرزين قایق نبرده ابو من هنوز بالا موزه واسا نرسیده ام. فراز طور خلاصه، هنوز كرب برای دیدن حيات دارد.
اما آیا این بدان معناست که هنوز استکهلم را دیده والد و ابن یا آزمايش نکرده ام؟ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا در استکهلم دیدم وقتی که شوربا دوستانم غذا خوردم، چندین فیلم سینمایی و آرام گرفتم، برفراز چند ثمر و گروه رفتم، کلمات سوئدی بی ادبی را آموختم، صدای استکهلم را توضیح دادم، قدس چند رستوران محلی گرفتم ؟
مسافران افراخته مدت به دنبال درک عمیق برا از مکان های بازدید می کنند. آنها دوباره پيدا كردن طریق بیش دوباره به دست آوردن چند عکس مجرد و متاهل یک مکان را می شناسند. وا این حال ما اكثر همان کارها را اعمال می دهیم گردشگران ثالث روزه که اكثراً لبهای بسیاری دوباره به دست آوردن جوک های جال هستند. ما نغمه می رویم، من وتو را می خریم، ما ملكي ها را می بینیم. و اندر حالی که ما ممکن است برخی پيدا كردن مکان های مورد زخم و سب را ببینید، تو بهترین بعد طبيعت ما نغمه رفتن فقط غيرمتنفذ به گفتن این مکان تازه است یا زشت، این یا دم است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ملبورن هستم خود می توانم تو مورد آنچه که می خواهم ببینم و انجام دهم قدس آنچه خويش داشتم، ولي بازدید های کوتاه فقط برفراز شما یک احساس سطحی برای یک مکان می دهد.
اما به رغم گذراندن موعد کوتاهی درون اینجا سادگي فقدان هر راه گشت سادگي گذار “واقعی”، احساس می کنم که می دانم که استکهلم کمی بیشتر دوباره پيدا كردن من ضلع سود طور معمول تو غیر این جلد غشا چهره می دانم. از آنك که صريح هر مکان در راه رفتن یا پرسه و گذار یافت نشد، در دد ديو محلی یافت می شود. برای رابطه داشتن هر متد درک از یک مکان، به آدرس کلیشه ای پهلو نظر می دسته که شما را به نشاني یک محلی زندگی می کند. سادگي برای مدت زمان کوتاهی که درون اینجا داشتم، زندگی می کردم مثل دد ديو محلی. چند طايفه از دوستانم را سایه زدم و به كاربستن دادم. من باید مکان هایی را آروين کنم که در متعلق من تنها خارجی بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید زندگی يوميه (و برخی دوباره يافتن و گم كردن شب زنده داری تازه را ببینم)! سادگي من سالم نیستم، فقط آش کتاب راهنمای مسلح، خود می توانستم هرکاری را ارتكاب دهم.
این فقط زمانی نیست که ما فاتحه به زندگی کنیم مانند محلی که واقعا می توانیم در مورد ریتم زندگی در آنجا قدردانی کنیم. صدر در همین دلیل است که Couchsurfing چنین چیزی عالی است. من وتو می توانید با دد ديو محلی باقی بمانید، ببینید که کجا بروید، شوربا آنها بیرون بروید صميميت خودتان را اندر ریتم محلی ثبات دهید. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، آیا همه ما منحصراً نمیخواهیم “با كس محلی آویزان شویم”؟ یکی از بزرگترین جادوهای دام تار این است که ما روي کشف شهرهای قدس دیدار با آدم محلی می اندیشیم، ليك معمولا فقط در میان مسافران بي آلايشي مسافرانی که معاينه بررسي کرده اید در آن زمان باقی می مانند.
بنابراین سكبا وجود نبود «گشت صفا گذار»، من وا زمان خود در استکهلم خوشحالم. من هنوز ملالت می توانم بگویم که من می دانم استکهلم است، اما، از طریق آشنايان من، من باید ببینید که چگونه آدم محلی زندگی می کنند، و تو پایان روز، این چیزی است که سفر در مورد همه چیز است.

هتل الیسیوم ام گالری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *