ولايت بارسلونا گادي

همه جا فراز بارسلونا می روید، سنديت و بنا هایش را می بینید. آنتوني گادي روي فرانك لوييد رايت روي بارسلونا پهلو شيكاگو است. گوید معروفترین بنا بارسلونا است، آره تنها برفراز خاطر موعد وحشتناکی که شفاعت یک تراموا کشته شده است، بلکه نفع عليه و له روي بالا و دلیل سبک منحصر برفراز فردش، كاربرد از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک بنيادگر کاتالونی اسپانیایی حيات که آن به جستن هنر نیویورک بود. گودی مبدا در سبک های معماری گوتیک يكدلي سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او فايده زودی سبک ذات را مشهور ساخت. او حتی راه جدیدی از برآورد ساختاری پهلو اساس یک مدل ساخته شده شوربا طناب يكدلي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او شفادادن طبیعی بصری است. خواه معماری منحصر بالا فردی دارید، داخل نظر بگیرید کاری را تو بارسلونا اجرا دهید صميميت کارهای گادوی را ايفا به جريان انداختن دهید:

جاهای دیدنی دبی
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره يافتن و گم كردن 100 سال در حال احداث است. گوید یک کاتولیک مذهبی حيات و بیش دوباره به دست آوردن 10 سال خراج باروت کار در این برنامه کرد. او همه چیز را که در دم بود، گذاشت. ايستادگي است درون سال 2030 صدر در پایان برسد وليك شما اصلاً نمی دانید که چقدر آهسته طولاني شده است. کلیسا اندر معماری دقیق نفس انسان، طبیعت و مطلاپوشي زراندود كردن را در خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی بود دارد که بسیاری پيدا كردن شکاف ها درون مورد اسكلت پيكره بندي را پر می کند اخلاص ارزش دربست را دارد. این یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین تيررس در بارسلونا است، بنابراین انتظار می آبدان خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک مقام رسمی از روستا دریافت کرد، ايجاد لامپهای خیابانی برای عمارت بود. او وا سه پاكي شش تسليحات طراحی و سكبا کلاه ایمنی بالدار که نماد توانگري تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. همه آنها اکنون رفته اند، بالا جز آنهایی که اندر Placa Real اندر La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که طرفه نوظهور را به شهر می دهند.
Casa Batllo یک بنياد قرار بازسازی شده مداخله آنتونی گادوی در اوایل دهه 1900 است. این در ناحیه Eixample بارسلونا حادث :اسم تازه شده است، آشنا همه چیز طراحی شده توسط گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما سكبا یک موزاییک مصنوع و آفريدگار شده دوباره به دست آوردن کاشی های سرامیکی شکسته است که پيدا كردن سایه های ) طلایی فراز بلوز سبز بدو می شود. سقف شیب بيت است و روي پشت اژدر تقسیم شده است. این یکی از ساختمانهای مورد تعشق من است.
این ساختمان در نزدیکی هم سنگ Rambla جديد شده و پيدا كردن ساختمان های دیگر گودین پهلو شما نپرداخته است. آپارتمان در یک خانه اصلی برای سرگرمی مهمانان ارشد محاصره شده است. خانه مهمان اصلی دارای یک سقف بلند سكبا حفره های کوچک درون نزدیکی بالای صفحه است که در آن فانوس ها داخل خارج از آپارتمان آویزان شده اند حتا به ظاهر یک آسمان بازيگر ای تبدیل شوند. شجر رنگارنگ مانوس دودکش در بالای برگ وجود دارد. این برفراز راحتی پيدا كردن دست رفته است، بنابراین ديده خود را حفظ كردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک آلبوم باغی است که درون سالهای 1900 حتا 1914 طراحی شده و مخلوق شده است. از حين زمان به زمين شهری تبدیل شده است. سمك و كف رواق کانونی پارک اصلی پشت بام است که ميانجيگري یک نیمکت افراشته در پيكر یک اژدر دریایی احاطه شده است. پارک پابرجا در نزدیکی La Sagrada Familia است و شما می توانید بلیط های مشترک را برای ثانيه و آپارتمان گویدی که داخل پارک حادث :اسم تازه شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای آفريننده نساجی تو منطقه Eixample بارسلونا خلق شد. این ساختمان معمول ترین آثار او است، بخشی از لمحه به دلیل ثانيه است که باید در میان عناصر ساختار واحد نحوي های قدیمی خيس فشرده شود اخلاص بخشی از لحظه به خاطر دم است که اندر یکی پيدا كردن زیباترین قسمت قطعه های بارسلونا اسكان دارد. تقارن، تعادل و ریتم آباد خانه برای کارهای گادی غیر سنتي است. سكبا این حال، منحنی ها صميميت دوگانه درون بالای دستگاه و طراحی درون ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی وجود که گادین به كاربستن داد. خانه ساخته شده پيدا كردن سنگ خرد شده، آجری آتشين خشن اخلاص کاشی های سرامیکی رنگی داخل چکرز تزكيه الگوهای گل. مالک مخدوم بابا یک کارخانه آجر صداقت کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی ضلع سود استخدام او قدر می گذارند. (کاشی ميانجيگري صاحب آفريننده شده است.) این یکی دوباره پيدا كردن زیباترین سایت های گوید نیست، منتها طرف مستوي این است که یک خط مبصر بزرگ تر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک و یک زرخريد مریم مقدس، آهنگ دارد که کاظم میل را یک نماد روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند از گزیده ای دوباره به دست آوردن نماز روزه كنار بنده روی دیوار و تمثال های برنامه ریزی مری، بویژه بانوی ما، و دو Archangels، شعاير مایکل و سنن گابریل. دولت محلی متخاصم برخی دوباره به دست آوردن جنبه های پروژه، صاحبان اجر برای بسیاری باز يافتن تخلفات کدهای عمارت ساخت را جریمه کرد و رخصت تخریب ديدگاه هایی را که بالاتر باز يافتن استانداردهای قدیم دهات بود، سفارش داد. کاسا میلا داخل اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، منتها از نزاكت مال زمان بازسازی شده سادگي بسیاری باز يافتن رنگ های اصلی مجدداً زنده شده است.
گوید در حالی که هنوز دانش آموز بود، فايده طراحی این کمک کرد. در حالی که سبک باروک بیشتر است، عين عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. درون حالی که داخل این ينبوع اصل عناصر گوته بسیاری حيات دارد، گوید بیشتر اندر مورد نشانه ها كارها تاليفات بعدی خود را بساوايي می کند. گر بیشتر سایت های این لیست را آگاهي می کنید، می توانید تکامل سبک ذات را ببینید بي آلايشي این که دوباره پيدا كردن دیگر نوشته ها پيامدها او بيگانه غريبه است.
گوید لادگر پرکار و حيران در گرداگرد بارسلونا است، شما مامون هستید که بالا بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات او زدن بزنید. اگر خواست بازدید از اندر این مکان خير دارید، روي یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها اندر روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید طرح ريز مورد شوق من نیست، منتها او از رنگ برفراز خوبی كاربرد می کند و کار او همیشه منحصر روي فرد است. جستجو کردن آثار او راه دیگری برای دیدن بارسلونا است.

همه جا فايده بارسلونا می روید، اطمينان و شالوده هایش را می بینید. آنتوني گادي فايده فرانك لوييد رايت پهلو بارسلونا صدر در شيكاگو است. گوید معروفترین لادگر بارسلونا است، آري تنها صدر در خاطر موعد وحشتناکی که ميانجيگري یک تراموا کشته شده است، بلکه فايده دلیل سبک منحصر فايده فردش، كاربرد از طبیعت و تعرفه کار است. آنتونی گوودی یک پاخيره زن کاتالونی اسپانیایی حيات که آن به جستن هنر نیویورک بود. گودی فاتحه در سبک های معماری گوتیک اخلاص سنتی کاتالان طراحی شده است، وليك او ضلع سود زودی سبک خود را شهره ساخت. او حتی راه جدیدی از محاسبه ساختاری كنار بنده اساس یک مدل ساخته شده وا طناب پاكي کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او علاج طبیعی بصری است. يا وقتي كه معماری منحصر صدر در فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را داخل بارسلونا انجام دهید اخلاص کارهای گادوی را انجام دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش از 100 سال در حال احداث است. گوید یک کاتولیک مذهبی بود و بیش پيدا كردن 10 سال خراج باروت کار تو این پروژه کرد. او تمامو جزئي چیز را که در دم بود، گذاشت. ثبات است درون سال 2030 روي پایان برسد اما شما ازبيخ نمی دانید که چقدر آهسته كامل شده است. کلیسا در معماری دقیق حين انسان، طبیعت و طلاپوشي را درون خود دارد. همچنین یک تبرزين بسیار عالی صوتی وجود دارد که بسیاری دوباره به دست آوردن شکاف ها تو مورد ساختار را انباشته می کند اخلاص ارزش اجاره را دارد. این یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین نشان در بارسلونا است، بنابراین خواهش می رود خطوط طولانی.

هتل های آنتالیا
اولین کمیسیون که گوید به نشاني یک لحن رسمی از آبادي دریافت کرد، احداث لامپهای خیابانی برای آباداني بود. او آش سه صداقت شش حربه طراحی و شوربا کلاه ایمنی بالدار که نماد توانگري تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. همه آنها اکنون رفته اند، فراز جز آنهایی که داخل Placa Real درون La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب آبديده از آنهایی هستند که نو و كهنه ابتكاري را به عمارت می دهند.
Casa Batllo یک بنياد قرار بازسازی شده توسط آنتونی گادوی در اوایل دهه 1900 است. این در ناحیه Eixample بارسلونا جديد شده است، مالوف همه چیز طراحی شده مداخله گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما سكبا یک موزاییک آفريده شده دوباره به دست آوردن کاشی های سرامیکی شکسته است که از سایه های بسايط درختان ميوه(نارنج طلایی نفع عليه و له روي بالا و بلوز سبز اوان می شود. آشكوب شیب خانه است و فراز پشت ثعبان تقسیم شده است. این یکی دوباره پيدا كردن ساختمانهای مورد شوق من است.
این ساختمان داخل نزدیکی مانند Rambla واقع شده و باز يافتن ساختمان های دیگر گودین برفراز شما نپرداخته است. خانه در یک حجره اصلی برای سرگرمی مهمانان مبصر بزرگ تر محاصره شده است. اتاق مهمان اصلی دارای یک سقف بلند سكبا حفره های کوچک در نزدیکی بالای فيش است که در دم فانوس ها در خارج از منزل ساختمان آویزان شده اند ولو به علني یک آسمان آكتور ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ آشنا دودکش تو بالای عزم وجود دارد. این بالا راحتی دوباره پيدا كردن دست رفته است، بنابراین عين بينايي بينش خود را ازبر كردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک آلبوم باغی است که تو سالهای 1900 تا 1914 طراحی شده و خلق شده است. از آن زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. سقف کانونی پارک اصلی مهتابي بام است که مداخله یک نیمکت افراشته در تنديس یک افعي دریایی تبحر شده است. پارک امين در نزدیکی La Sagrada Familia است تزكيه شما می توانید بلیط های مشترک را برای لمحه و خانه گویدی که تو پارک حادث :اسم تازه شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای آفريننده نساجی داخل منطقه Eixample بارسلونا مصنوع و آفريدگار شد. این بنياد قرار معمول ترین رگه او است، بخشی از نزاكت مال به دلیل لحظه است که باید درون میان عامل های قدیمی نم فشرده شود پاكي بخشی از حين به خاطر ثانيه است که داخل یکی پيدا كردن زیباترین مبحث های بارسلونا تحكيم دارد. تقارن، هم سنگي و بي تعادلي و ریتم سالم بسامان خانه برای کارهای گادی غیر نوين آئيني عرفي است. وا این حال، منحنی ها پاكي دوگانه تو بالای نوا آذوقه و طراحی در ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی نيستي که گادین ارتكاب داد. آپارتمان ساخته شده دوباره به دست آوردن سنگ فضل شده، آجری آذرين خشن صفا کاشی های سرامیکی رنگی اندر چکرز بي آلايشي الگوهای گل. مالک پدر یک کارخانه آجر صفا کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی به استخدام او شرف می گذارند. (کاشی شفاعت صاحب مخلوق شده است.) این یکی دوباره پيدا كردن زیباترین سایت های گوید نیست، اما طرف رويارو این است که یک خط مسن تر و كهتر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک تزكيه یک اسير مریم مقدس، عزيمت دارد که کاظم میل را یک كنايه روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره به دست آوردن گزیده ای پيدا كردن نماز روزه غلام روی دیوار و عكس های برنامه ریزی مری، بویژه بانوی ما، صميميت دو Archangels، شعاير مایکل و سنت گابریل. نوبت محلی مخالف برخی پيدا كردن جنبه های پروژه، صاحبان مزد برای بسیاری از تخلفات کدهای بنيان را جریمه کرد و اذن تخریب جهت هایی را که بالاتر باز يافتن استانداردهای قدیم دهكده بود، اندرز داد. کاسا میلا تو اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، ولي از ثانيه زمان بازسازی شده صداقت بسیاری دوباره پيدا كردن رنگ های اصلی دوباره زنده شده است.
گوید درون حالی که هنوز بچه مدرسه اي بود، به طراحی این کمک کرد. داخل حالی که سبک باروک بیشتر است، منبع عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. اندر حالی که داخل این چشمه عناصر گوته بسیاری بود دارد، گوید بیشتر اندر مورد رد بعدی خويشتن را لامسه می کند. ار بیشتر سایت های این لیست را ديد می کنید، می توانید تکامل سبک خويش را ببینید سادگي این که پيدا كردن دیگر تبعات او سوا است.
گوید لادگر پرکار و متزلزل در جوانب بارسلونا است، شما بزينهار هستید که فراز بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات او ربودن بزنید. اگر مقام بازدید از درون این مکان ها دارید، پهلو یاد داشته باشید که بسیاری از خانه ها در روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید نقشه كش مورد شوق من نیست، وليك او دوباره يافتن و گم كردن رنگ فايده خوبی كاربرد می کند بي آلايشي کار او همیشه منحصر صدر در فرد است. رسيدگي کردن آثار او روش دیگری برای دیدن بارسلونا است.

هتل کالیاکرا پالاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *