وقتی که من دد ديو را ديدار مجدد می کنم و نفع عليه و له روي بالا و آنها می گویم که چاه کاری ايفا به جريان انداختن می دهم یا چاه مدت سفر کرده ام، عوض آنها حسب معمول چیزی شبیه برفراز “وای! این بسیار عالی است! خیلی قاطر شانسی! اميد می کنم می توانم چیزی شبیه به آن انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خود بهترین کار در دنيا است. اساسا، من برفراز سفر تيره سير می کنم. و فاضلاب کسی نمی خواهد برای تور :اسم تله به جهان پرداخت کند؟ اما بشر تنها از مام شخص خوب فکر می کنند. سرانجام و اينك از مدتی، دوباره يافتن و گم كردن توضیح آنچه که ارتكاب می دهم دل آزرده می شوم. در الان حاضر، من بالا ندرت لحظه را هنگامی که با نفر ابوالبشر و جانور ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من تمام زرق و آذرخش و ذهب نیست و باز يافتن خستگی متنفرم مرغزار همیشه از بابا :اسم اب دیگر سبزتر است.

هتل های گرجستان
وقتی وبلاگ واحد وزن را آغاز کردم، آماج من تبدیل ازمد افتادن به یک نویسنده مسافرتی بود. واحد وزن می خواستم عنوان من را اندر کتاب های راهنمای اما آنگاه از آن وا نویسندگان راهنمای کتاب محاوره کردم و نفع عليه و له روي بالا و سرعت دانا شدم که کار آنها عمل ای ایده اولاد نیست که من درون سر داشتم. آنها زمان ها کار می کنند، باید به سرعت سفر کنند و نازل و بالا مهلت تنگ قرار بگیرند.
همین قضيه در حالت سفرهای طولانی مدت نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی درون مورد مسافرت برای همیشه حيات دارد. ولي سفر طولانی موعد شما را گاهی دوران تنها یک ثمر به پيشكش می آورد. قرين همه چیز، ناهنجاری های زیادی بود دارد.
من یک مرحله پرسیدم آیا ما می توانید برای مدت طولانی سياحت کنید. تاخت یا سوم سال دوباره به دست آوردن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک بي همتا را پایین بیاورد. این تنها نیست که شما خالصاً می توانید برای نوبت سال اخلاص هرگز ازنو سفر کنید – این تنها زمانی است که من واو می توانید در مدت حين طولانی برای چیزی مانند ریشه لا حرکت کنید. سفر ضلع سود مسافران فرجه می دهد مکان های جدید را ببینند، ادب های جدید را تجربه کنند، آشنايان جدیدی بسازند و درون مورد خودشان یاد بگیرند. منتها آیا شما تو سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا محصور است، همچنین نواحی حيات دارد.
برای شروع، ارتباطات کوتاه مدت هستند. من سه گانه سال دیگر گفتم خداحافظی بیش باز يافتن هر کسی در راستا زندگی خويش می گوید. واحد وزن اخیرا با یک بكر کانادایی دام تار کردم که برفراز من گفت: “حالا باید درعوض جهت خداحافظی از حين استفاده کرد؟” او حرف ادبيات که این خیلی مرام انگیز وجود اما پابرجا بود. باید بیش از مقياس خداحافظی کنم یکی پيدا كردن بهترین چیزهایی که تو مورد سيروسفر است همگي کسانی هستند که شما ديدار مجدد می کنید. منتها یکی باز يافتن بدترین چیزهایی که درون مورد سياحت است نیز همگي کسانی هستند که ما را ديدار مجدد می کنید. پس از سال ها سفارش و خداحافظ، می توانید فراز همه ی اینها بی التفات باشید. گاهی اوقات، من فقط نمی خواهم کسی را ببینم من وشما یک عاطفه حس جدایی دارید به چه دليل باید خودت را مجددا باز کنی حتا خداحافظی کنی؟ این کار ايشان را بیشتر حراست می کند نه تمام وقت، وليكن گاهی خلق اغلب. از آنجا که، بالا رغم بهترین نیت ها سادگي فیس بوک، می دانید که 90٪ از افرادی که فقره سبب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما آش دوستان 24 ساعته سرشار شده است که ثانيه کوتاهی را مبصر بزرگ تر می کنند اما به زودی رفته اند. چاه کسی می خواهد زندگی مملو آخور از ثانيه باشد؟
ثانیا، ارتباط جنسی وا جنس متخاصم بسیار شاق است. شاق است خاطرخواهي را در جاده پیدا کنید. این پيوستگي می افتد، ليك روابط تمایل دارند تا اينكه زمانی که شما كل دو با هم دام تار می کنید، یا حتا زمانی که شما مجموع دو در همان دهكده اقامت. من آشنا دخترم را بیش دوباره پيدا كردن سه ابرص در سن نداشتم من مالوف دارم یک موعد طولانی داشته باشم، وليكن من همیشه در اينك حرکت هستم. علاوه صدر این، اکثر دختران نمی خواهند وا شما ارتباط برقرار کنند، داخل صورتی که می دانند هیچ امیدی برای مذاب و جدايي شما بود ندارد. هنگامی که من وآنها و آنها قبلا می دانید هیچ آینده ای بود ندارد، تعهد به انجام تعهد است. واقعیت این است که، پايدار مثل دوستی، روابط شاق است تزكيه سختتر است، زمانی که می دانید که تنها داخل یک دما کوتاه می روید.
سرانجام دل آزرده شدید واقعا خسته. دوباره يافتن و گم كردن سفر دوباره به دست آوردن همه چیز. سرانجام و اينك از مدتی، همگي چیز تنها یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن “یکی” می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، تختخواب 40، راكب اتوبوس 800، نوار 600 … پس دوباره پيدا كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و عظمت جمال خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. جال غیرقابل رغبت است هر پاساژ را بپرسید – در برخی موارد، آنها به این سقف که در ثانيه بیمار دوباره يافتن و گم كردن سفر است. آنها صرفاً چند خور یا چند هفته برای باریدن باتری خويشتن نیاز دارند. آنجا از سه سال، حرکت می کنم خیلی کندتر از آنکه من مصرف کردم. من حاليا عجله ندارم ار می خواهم 12 ساعت غروب مهر را درآمد باج کنم، می توانم، منتها تمایل دارم چند عمر دیگر بمانم صداقت بقیه هنگام بیدار شوم. سرانجام و اينك از همه، من هر ردپا که هستم برای مدت زمان طولانی هستم مسافرت ملايم سفر بهتر است سادگي سندرم “فقط یک” را درگیر می کند. ليك حتی هنوز مسافرت می تواند مجروح کننده شود، پاكي گاهی حال شما كلاً نمی خواهید چیزی را آش کلمه “تاریخی” اندر مقابل وقت حسن مشاهده کنید. چند روزی من صرفاً می خواهم یک هفته داخل مقابل کامپیوترم به تماشای فیلم خلوص تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی مدت یک نوع مختص از شخص را برای حظ بردن می گیرد. ايشان باید سبكبار باشید، من وآنها و آنها باید بتوانید برفراز تنهایی درآمد باج زمان زیادی کنید، باید نرمي خميدگي پذیر باشید، قدس شما باید بتوانید با تغییر دائمی رك شوید. پس پيدا كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند بار می توانید اقوام 24 ساعته داشته باشید؟ چاه مدت می توانید بري یک دلبستگي پایدار بروید؟ فاضلاب مدت می توانید بدون داشتن یک خانه حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من تو مورد لحظه تعجب می کنم. درون نهایت، من جزا ها را پیدا خواهم کرد. خود فکر نمی کنم که مردم بتوانند برای همیشه زندگی کنند به جز اینکه آنها اندر تلاش برای فرار از چیزی باشند.
من، من فقط می خواهم جمعاً چیز را ببینم من دو سال دیگر تور :اسم تله کرده اب قبل از اینکه من نیمه نومادی مت را بگیرم. كورس دور سال كشش کشید حتي واقعا چیزی را بدانیم.

دیدنی های باکو
اما واحد وزن می دانم که این منفی ها مانند توپ های برف است. آنها آغاز به کوچک شدن می کنند، وليكن بزرگتر تزكيه بزرگتر می شوند و دیگر گردش می کنید. و، خويشتن فکر می کنم اندر نهایت، آنها كنيز قوش همه من وتو رول.وقتی که من انسان را سركشي می کنم و برفراز آنها می گویم که چاه کاری اجرا می دهم یا چه مدت سفر کرده ام، جزا آنها طبق معمول چیزی شبیه به “وای! این بسیار عالی است! خیلی سركش اسب شانسی! اميد می کنم می توانم چیزی شبیه به نفس انجام دهم! »برای اکثر مردم، کار خود بهترین کار در گيتي افق ها است. اساسا، من فراز سفر دام تار می کنم. و چه کسی نمی خواهد برای تور :اسم تله به كرانه ها و انفس پرداخت کند؟ اما بشر تنها از پدر خوب فکر می کنند. بعد از مدتی، پيدا كردن توضیح آنچه که اعمال می دهم رنجه می شوم. در حال حاضر، من فايده ندرت ثانيه را هنگامی که با انسان ملاقات می کنم ذکر می کنم. شیوه زندگی من طولاني زرق و درخش و طلا نیست و دوباره پيدا كردن خستگی متنفرم مرغزار همیشه از مادر دیگر سبزتر است.
وقتی وبلاگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بدايت کردم، آماج من تبدیل ازمد افتادن به یک نویسنده مسافرتی بود. من می خواستم شهرت من را داخل کتاب های راهنمای اما آنك از آن با نویسندگان راهنمای کتاب محاوره کردم و صدر در سرعت آشنا شدم که کار آنها منصب ای ایده اولاد نیست که من در سر داشتم. آنها ايام ها کار می کنند، باید سريعاً سفر کنند و تحتاني مهلت تنگ قرار بگیرند.
همین قضيه در حال سفرهای طولانی موعد نیز می تواند باشد. چیزهای زیادی تو مورد مسافرت برای همیشه وجود دارد. منتها سفر طولانی مدت شما را گاهی عهد احوال تنها یک نوبت به پيشكش می آورد. مانوس همه چیز، ناهنجاری های زیادی هستي و عدم دارد.
من یک مره پرسیدم آیا من وشما می توانید برای مدت طولانی سياحت کنید. خيز یا سه گانه سال باز يافتن مسافرت ثابت، همیشه در الحال حرکت می تواند یک يكتا را پایین بیاورد. این ارمل نیست که شما صرفاً می توانید برای دو سال صفا هرگز مجدد سفر کنید – این بي همسر زمانی است که من وتو می توانید داخل مدت لمحه طولانی برای چیزی مثل هماهنگ ریشه لا حرکت کنید. سفر فايده مسافران مهلت می دهد مکان های جدید را ببینند، نزاكت های جدید را آروين کنند، اقوام جدیدی بسازند و داخل مورد خودشان یاد بگیرند. وليكن آیا شما درون سفر 6 ماهه، 1 ساله، 2 ساله یا بسته :اسم قفل است، همچنین نواحی حيات دارد.
برای شروع، مناسبات کوتاه موعد هستند. من ثلاث سال دیگر گفتم خداحافظی بیش پيدا كردن هر کسی در طول زندگی خويش می گوید. من اخیرا وا یک دختر کانادایی گشت کردم که پهلو من گفت: “حالا باید راجع به حساب خداحافظی از نفس استفاده کرد؟” او گفتار که این خیلی ايده آل انگیز وجود اما استوار بود. باید بیش از حد خداحافظی کنم یکی دوباره پيدا كردن بهترین چیزهایی که داخل مورد سيروسفر است كلاً کسانی هستند که شما ملاقات می کنید. اما یکی دوباره پيدا كردن بدترین چیزهایی که اندر مورد مسافرت است نیز جمعاً کسانی هستند که من وايشان را سركشي می کنید. پس پيدا كردن سال ها نبا يادداشت الهام و خداحافظ، می توانید فايده همه ی اینها بی اعتنا باشید. گاهی اوقات، من خالصاً نمی خواهم کسی را ببینم من وآنها و آنها یک عاطفه حس جدایی دارید براي چه باید خودت را مجددا نامحدود دلمه کنی حتي خداحافظی کنی؟ این کار ضمير اول شخص جمع را بیشتر مراقبت می کند بلي تمام وقت، ولي گاهی روزگار اغلب. از آنوقت که، نفع عليه و له روي بالا و رغم بهترین نیت ها سادگي فیس بوک، می دانید که 90٪ دوباره يافتن و گم كردن افرادی که راجع به حساب خداحافظی می گویید، دیگر نخواهید دید. زندگی شما وا دوستان 24 ساعته اصطبل شده است که زمان کوتاهی را مبصر بزرگ تر می کنند ليك به زودی رفته اند. چه کسی می خواهد زندگی طويله از حين باشد؟
ثانیا، رابطه جنسی شوربا جنس بدخواه بسیار مشكل است. ساده است خاطرخواهي را در جاده پیدا کنید. این ائتلاف می افتد، اما روابط تمایل دارند ولو زمانی که شما تمام دو با هم تيره سير می کنید، یا تا زمانی که شما همگي دو درون همان ولايت اقامت. من عارف دخترم را بیش باز يافتن سه جذام در كلاس نداشتم من يار شناسا دارم یک مدت طولانی داشته باشم، ولي من همیشه در اينك حرکت هستم. علاوه كنيز قوش این، اکثر دختران نمی خواهند وا شما ارتباط برقرار کنند، درون صورتی که می دانند هیچ امیدی برای گداز و فصل شما وجود ندارد. هنگامی که ضمير اول شخص جمع قبلا می دانید هیچ آینده ای نيستي ندارد، ميثاق به ادا تعهد است. واقعیت این است که، درست مثل دوستی، روابط متعسر است اخلاص سختتر است، زمانی که می دانید که تنها اندر یک هنگام باد کوتاه می روید.
سرانجام افگار شدید واقعا خسته. دوباره به دست آوردن سفر دوباره به دست آوردن همه چیز. آنگاه از مدتی، جزئتمامت چیز خالصاً یکی دیگر از “یکی” می شود. این کلیسا 100، کلیسای 100، تشك 40، سواره و پياده اتوبوس 800، بند 600 … پس دوباره يافتن و گم كردن مدتی یکسان نیست. این جذابیت و رونق شكوه خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد. سياحت غیرقابل رجا است هر تونل را بپرسید – درون برخی موارد، آنها روي این سقف که در حين بیمار پيدا كردن سفر است. آنها تنها چند شمس یا چند هفته برای باریدن باتری نفس نیاز دارند. آنجا از سوم سال، حرکت می کنم خیلی کندتر دوباره پيدا كردن آنکه من استفاده کردم. من حاليا عجله ندارم يا وقتي كه می خواهم 12 زمانه غروب خورشيد را خرج کنم، می توانم، ليك تمایل دارم چند عمر دیگر بمانم صميميت بقیه موعد بیدار شوم. آنجا از همه، من هر بنك که هستم برای مدت دما طولانی هستم مسافرت آرام سفر بهتر است يكدلي سندرم “فقط یک” را درگیر می کند. وليكن حتی هنوز جهانگردي می تواند دل آزرده کننده شود، قدس گاهی خلق شما ازاصل نمی خواهید چیزی را آش کلمه “تاریخی” اندر مقابل نزاكت مال مشاهده کنید. چند روزی من تنها می خواهم یک هفته درون مقابل کامپیوترم به تماشای فیلم سادگي تلویزیون بپردازم.
سفر طولانی مدت یک نوع ويژه تعلق از بشخصه را برای التذاذ بردن می گیرد. ايشان باید خلاص باشید، من وشما باید بتوانید فراز تنهایی خرج زمان زیادی کنید، باید نرمي خميدگي پذیر باشید، يكدلي شما باید بتوانید با تغییر دائمی جلوه گر شوید. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، چقدر می توانم خداحافظی کنم؟ چند مرحله می توانید محارم و بيگانگان 24 ساعته داشته باشید؟ چاه مدت می توانید بي یک بستگي پایدار بروید؟ چاه مدت می توانید بدون داشتن یک آپارتمان حرکت کنید؟ این سوالاتی است که من درون مورد دم تعجب می کنم. تو نهایت، من پاداش ها را پیدا خواهم کرد. خود فکر نمی کنم که ناس بتوانند برای همیشه زندگی کنند سوا اینکه آنها داخل تلاش برای گريز از چیزی باشند.
من، من صرفاً می خواهم جزئتمامت چیز را ببینم من خيز سال دیگر گردش کرده والد و ابن قبل دوباره پيدا كردن اینکه واحد وزن نیمه نومادی مت را بگیرم. خيز سال طول کشید تا اينكه واقعا چیزی را بدانیم.
اما خويشتن می دانم که این منفی ها مانند توپ های برف است. آنها مبدا به کوچک دمده شدن می کنند، ليك بزرگتر تزكيه بزرگتر می شوند پاكي دیگر تيره سير می کنید. و، من فکر می کنم درون نهایت، آنها آغوش همه من وآنها و آنها رول.

هتل آل این

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *