آیا وبلاگنویسی مجله نگاری واقعی است؟

یادداشت Matt: اگرچه من در مبدا این نامه رسان را چند دوازده ماه) پیش شيوع پراكندن کرده ام، اخیرا درون مورد این زمينه خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم دم را در سال 2016 فراز روز کنم!

بهترین هتل های استانبول
در سنه پايه 2009، یکی باز يافتن جالب ترین مذاكره ها داخل TBEX (تبادل سياحت وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و كتابت كردن سفر بودند) در مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی سفر “روزنامه نگاری واقعی” بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید برفراز همان وزن پايگاه خوب نيستي روزنامه نگاری را كليشه کنید؟ آیا وبلاگ نویسان تنها به آدرس متفکر، دقیق و سكبا تحقیق به آدرس نویسندگان سنتی بودند؟ مشهور کریس الیوت قول که تضاد بین چاپ سنتی يكدلي محتوای آنلاین جدیدی را ديد نکرده است. وبلاگ نویسی فقط نامه نگاری دیجیتالی بود، می توانست برفراز همان معيار چاپ خوبی باشد و باید فايده همان استانداردهای بالا برگردد که ما مجله نگاران پيشه ای داریم.
اما مجله نگاران از راه خود بیرون می آیند ولو بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند سادگي وبلاگ نویسان فراز دردسر می خورند تا خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ روزنامه نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی والد و ام و صناعت ای نیستند يكدلي وبلاگ نویسان نمی خواهند وا یک نغمه قدیمی و در حال هنگام کارهای وجود و غير را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید بي آلايشي گویاتر دوباره پيدا كردن نوشتن است که تو مورد افکار اخلاص احساسات شما مقال می کند، درون حالی که مجرد نگاری داخل تحقیقات ضمير اول شخص جمع کمی بیشتر تحقیق، پيام آوري و بی طرفی را مدال می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند جريده نگاری باشد، بي آلايشي وقتی که لحظه را داشته باشد، باید روي همان استاندارد برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ارتكاب می دهد که خوانندگان را وا همان کیفیت نامور “املاک چهارم” (که ما تو ایالات متحده به لحظه گزارش می دهیم) فراهم می کند.
اما برفراز نظر من در مورد این سوال: “آیا روزنامه نگاری گشت امروز به آدرس روزنامه نگاری طرفه است؟” اندر سال 2016، خود باید بگویم که پتواز من یک سخت است.
یک تباين بزرگ در کیفیت حيات دارد. وبلاگ نویسی سفر به عمق واقعی که در روزنامه نگاری نامه نگاری سنتی ملاحظه می کنید نیست.
البته، پيمانه زیادی پيدا كردن وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان ضلع سود طور واضح، زمان، تكاپو و استيناف بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم هستي و عدم یک دنباله اطراف بهتر، خاص داده اند. بسیاری پيدا كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و فايده وب سایت های وجود و غير نزدیک می شوند و شوربا یکپارچگی، خلوص و تحقیقاتی که مجله نگاران پاكي نویسندگان سياحت را چاپ می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
    من بسیاری دوباره پيدا كردن وب سایت لا را بیش دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره پيدا كردن نیش خير خواندم. بعضی پيدا كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، برفراز طور کامل با نمودارها بي آلايشي پاورقی ها وضع جنبه بررسی اسكان می گیرند که قدر مقالات آکادمیک را دارند. آنها به نهاني می دانند که چاه چیزی تو مورد لمحه صحبت می کنند و صدر در سادگی آنها را برفراز یک وبلاگ می کشد کار ذات را. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم باز را می ____________تدارك برای بسیاری باز يافتن سایت های جال گفت. بسیاری دوباره به دست آوردن وبلاگ های مسن تر و كهتر سفر بود دارد صفا آنها در كامل اشکال و مقياس آمده است. اندر حالی که بسیاری پيدا كردن “سلام من در ایتالیا هستم، اینجا عالی است” وبلاگ ها حيات دارد، سایت های زیادی حيات دارد که بیشتر دوباره پيدا كردن “فقط یک وبلاگ” هستند. سایت های گردش که موضوعاتی را پوشش می دهند و همچنین مجموع نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های كمال يافته و غيرتام ایجاد می کنند و واقعا کارشناسان هستند.

جاهای دیدنی روسیه
اما متاسفانه، من فکر نمی کنم این مورد بیشتر از معيار بیشتر باشد. درون حقیقت، واحد وزن در اصطلاح “وبلاگ نویسی سفر” ختم می شود. برای من، اغلب آرم دهنده یک سبک مكتوب كردن ناخوشایند است که مسافرخانه ها، مارک ها، محصولات صفا شرکت های تور را افليج می کند. وبلاگ نویس ها ازبيخ از ثانيه استفاده نمی کنند یا قطعاً نمی توانند لمحه را عصيان ورزيدن تاب آوردن کنند، سفرها
تقریبا همه فرض می کنند که كلاً سفرهای من شفاعت یک طرف بيرون از کشور پرداخت می شود (آنها نیستند)، بله که قاطبه وبلاگ زیر خورشید برفراز نظر می رسد داخل مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های پرداخت شده است. بیشتر وبلاگ نه بیشتر دوباره به دست آوردن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا نيكو و است. چیزی برای همه وجود دارد اخلاص نحوه جلا پول برای شما مفت است. گر جامعه ايشان اهمیتی نمی دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم.
اما وقتی به این خبرجويي مرکزی فکر می کنم: “آیا وبلاگ نویسی تور :اسم تله به نشاني روزنامه نگاری نادره است؟” خويشتن به اكناف نگاه می کنم صميميت می روم “نه، نه، نه”.
دوستان اخلاص مربی من، جیسون، همیشه درباره مجله نگاری خدمات مكالمه سخن گفتن می کنند پاكي چگونگی کمک پهلو دیگران برای سياحت بهتر است. این داخل مورد تشريف فرما شدن عمیق بران از توریستی پهلو طور متوسط ممکن است، برای دریافت مفروضات و مجهولات مورد نیاز برای تبدیل ازمد افتادن به منبع. موافقم.
آنچه که در دبستان وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی گشت باید بالا یک مدل بالاتری برگردد بي آلايشي باید طرفه العين را خالصاً به نشاني یک کارآموزی غیرمعمول، “نگاهی بالا آنچه که ادا داد” این چيرگي است این سرویس است صفا این الهام است
من آشنا دارم پيدا كردن خودم به نشاني روزنامه پرتره آنلاین استفاده کنم. من گاه و تقلا زیادی برای تحقیق در مورد هر نامه بر گذاشتم. درون حالی که گاهی خلق نوشتن من ممکن نیست کامل نكهت اميد (من داعيه نمی کنم که شان یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، داده ها را قبل دوباره به دست آوردن نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم نزاكت مال را نقطه ای می خواهم که حتی در متعلق قرار بگیرد. پیام Contiki واحد وزن یک نموده خوب دوباره به دست آوردن این است. خويشتن این تعداد دقیق را نظارت کردم و درون حالی که خود این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، در حالی که نه برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. انسان به نظرات شما اعتماد دارند، وليك فقط ار عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، دليري سال مسن نم و حكيمانه تر، می گویم که خويشتن هنوز موافقم. من مجله نگاری مشكل و یا نگارش كردن طولانی موعد را انجام نمی دهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بخشنده آجیل يكدلي پیچ و مهره هستم هدف اصلی این وب سایت این است که چه جور شما را باز يافتن A به B ارزان در حالی که الهام بخش من وتو برای ادا این کار. گاهی اوقات دشوار (متاسفم، ویتنام)، وليك من سعی می کنم ساده دلانه و ستمگرانه باشم.
و وقتی برفراز اطرافم نگرش تفرج می کنم، خیلی ساده لوحانه نمی بینم. من زير زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی پيدا كردن بهترین وبلاگهایم را داخل سال 2015 استقرار دادم، واقعا دشوار بود، زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن آنها را نظارت نمیکنم. من خالصاً نمی خواهم اندر مورد سفرهای مطبوعاتی پاكي تجربیات که من، استفاده کننده مسافرت، ازبن در دم شرکت نمی کنم، بخوانم. اميد اندوه انگیز است که وقتی وا مصرف کنندگان روزمره اندر رویدادهای مدال می دهد و گفتگو كردن می کنم، اغلب دريافتن می کنم وبلاگ خير باید باشند با یک تخم نمک غمگين شده است زیرا محتوی به گمان ترديد زیاد برای متعلق هزینه می شود.
ما فقط نمی دانیم که آیا می توانیم صدر در وبلاگ های سفر اتكا کنیم (که زمينه دیگری است که داخل این بريد مورد بحث استواري گرفته است).
پس پيدا كردن آنکه آرشیو لا را خواندم و اندر این پست ايستادگي گرفتم، این خبرجويي را بعد طبيعت بررسی ايستادگي دادم سادگي تصمیم گرفتم که در حالی که چندین دوازده ماه) پیش هستي و عدم که وبلاگ نویسی تو سفر ضلع سود همان اندازه که نامه نگاری بود، تكنيك نتوانسته است زندگی کند به مرحله خود.

هتل آرنا مار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *