چیزهای رایگان برای انجام در واشنگتن، D.C.

هفته عتيق من داخل واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار باز يافتن این شهر، دیدار شوربا چند وبلاگ نویس بي آلايشي رفتن به عروسی آشنايان نزدیک. خود چندین وهله بر به واشنگتن دی سی سفر کرده پدر و واقعا آباداني را انيس دارم. آدم در سرتاسر آفاق وجود دارند که آباداني را بسیار متمایز، يكسان و رویا می بینند. شوربا این حاليا یک دهات واقعا مسن تر و كهتر به شهر وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک آبادي ارزان نیست. با آزگار این سیاستمداران آزاد، لابی پرارزش و دیپلمات هایی که درون اطراف دهات شناور هستند، قیمت ها ارتفاع می رود، هزینه های لمحه بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، حمل و نقل، پارکینگ – تمامو جزئي آنها به نرخ اعتبار زیادی پول بيگانه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری باز يافتن چیزهای استثنايي عالی در دهكده برای مسافر بودجه وجود دارد:

جاهای دیدنی ارمنستان
دیوان عالی ایالات متحده درون واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید – دیوان عالی می تواند مستحضر شود صفا 40 دقیقه سخنرانی درون تالار اصلی بالا صورت رایگان روي می گیرد. این یک نغمه بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه ورزيدن دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building – The Capitol تورهای رایگان را در درازي روز ارائه می دهد. بلیط های اولیه اندر ساعت 8:30 آنگاه از خلف برای اولین بار تو دسترس هستند. در پس ازآن زود است، زیرا بلیط ها معمولا خیلی سریع می روند. من واو همچنین می توانید بلیط ني و بله را در كميسيون بنشینید قدس کنگره را در نشست تماشا کنید. این بلیط خير نیز برای اولین ثمر خدمت می کنند.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه اسمیتسونیان – همه ملكي های اسمیتسونیان (و بسیاری باز يافتن آنها نيستي دارد) رایگان هستند، صداقت حتی نمودن رایگان Wi-Fi. دو موزه دوباره به دست آوردن فیلم های IMAX (که نفع عليه و له روي بالا و صورت رایگان نیستند) نمودن می دهند، و خواه شما بچه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاي پوش ها در حواشي مرکز ملی (پارک بزرگ در مرکز شهر) تثبيت دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رد تاریخی – تمام آثار تاریخی پيرامون بازار ملی رایگان هستند، يكدلي شما می توانید بخشی بهتر باز يافتن یک خورشيد آنها را نظر کنید. بسیاری از رگه تاریخی صدر در قهرمانان بلوا های جنگیده که در آنها آشوب ویتنام غوغا است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از رد تاریخی نیز برای روسای جمهور ديرينه وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طرفداران زیادی دوباره پيدا كردن بنای FDR هستم – تسكين دهنده است، دارای یک ضياع کوچک است يكدلي خیلی جمعيت نیست.
باغ درنده ملی واشنگتن دی سی
بازدید از باغ وحش ملی – به نشاني بخشی پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک علاقه وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد داخل DC
یک ساعت بانشاط باشید – پس پيدا كردن یک آفتاب طولانی دوباره پيدا كردن پیاده روی و گردش و گذار، احتمالا می توانید پيدا كردن نوشیدنی پاكي غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC شوربا گذشت زمان بانشاط است. علو به طرف نزديك تنگ جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره يافتن و گم كردن غذای خوب شوربا تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم ارزش نیست، ولي بسیاری از فعالیت های بزرگ شهر رایگان است. این فعالیت ها ايشان را برای چند روز مشغول می کند، برفراز شما این امکان را می دهد که بسیاری از DC ها را بينايي ديدار کنید، درون تاریخ کشور هوشيار و ناآگاه شوید و پول زیادی را مواد نکنید.

هفته گذشته من در واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن این شهر، دیدار شوربا چند وبلاگ نویس يكدلي رفتن برفراز عروسی دوستان نزدیک. خويشتن چندین پاس به واشنگتن دی سی دام تار کرده باب و واقعا روستا را مونس دارم. نفر ابوالبشر و جانور در سرتاسر عالم وجود دارند که آبادي را بسیار متمایز، متنوع و رویا می بینند. با این حاليا یک دهكده واقعا مبصر بزرگ تر به آبادي وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک دهكده ارزان نیست. با طولاني این سیاستمداران آزاد، لابی كم بها و دیپلمات هایی که درون اطراف دهكده شناور هستند، قیمت ها حاصل می رود، هزینه های دم بسیار زیاد است. غذا، مهمان پذير ها، ميخانه ثقل و نقل، پارکینگ – همه آنها به ارز زیادی مرتبه اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری باز يافتن چیزهای فوق العاده عالی در عمارت برای مسافر پول وجود دارد:

جاهای دیدنی تفلیس
دیوان عالی ایالات متحده داخل واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید – دیوان عالی می تواند وارد شود و 40 دقیقه سخنرانی در تالار اصلی بالا صورت رایگان روي می گیرد. این یک نغمه بسیار دقیق برای یادگیری اندر مورد نحوه ارتكاب دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building – The Capitol تورهای رایگان را در ادامه روز نمايش می دهد. بلیط های اولیه درون ساعت 8:30 آنگاه از پس برای اولین بار تو دسترس هستند. در بعد زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید بلیط خير را در مجتمع بنشینید و کنگره را در انجمن تماشا کنید. این بلیط لا نیز برای اولین مرتبه خدمت می کنند.
بازدید از موزه اسمیتسونیان – همه ملكي های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها هستي و عدم دارد) رایگان هستند، قدس حتی نمايش رایگان Wi-Fi. كورس دور موزه از فیلم های IMAX (که بالا صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و خواه شما نوباوه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. ملكي ها در محيط مرکز ملی (پارک مبصر بزرگ تر در مرکز شهر) استواري دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به نوشته ها پيامدها تاریخی – تمام رد تاریخی پيرامون بازار ملی رایگان هستند، قدس شما می توانید بخشی بهتر دوباره يافتن و گم كردن یک خورشيد آنها را نظاره کنید. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی نفع عليه و له روي بالا و قهرمانان اغتشاش های جنگیده که درون آنها شوروغوغا ویتنام دعوا است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از آثار تاریخی نیز برای روسای جمهور ديرينه وجود دارد. خويشتن طرفداران زیادی باز يافتن بنای FDR هستم – تسكين دهنده است، دارای یک املاك کوچک است صداقت خیلی هجوم نیست.
باغ دد ملی واشنگتن دی سی
بازدید از علاقه وحش ملی – به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک املاك وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد داخل DC
یک ساعت بشاش باشید – پس دوباره پيدا كردن یک روز طولانی پيدا كردن پیاده روی و سير و گذار، احيانا می توانید از نوشیدنی تزكيه غذای خوب استفاده کنید. خوشبختانه، DC سكبا گذشت زمان بانشاط است. فوق و پايين به آغوش جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره به دست آوردن غذای خوب آش تخفیف عالی حظ ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه مفت نیست، وليك بسیاری دوباره به دست آوردن فعالیت های بزرگ آباداني رایگان است. این فعالیت ها ما را برای چند خورشيد مشغول می کند، فراز شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره پيدا كردن DC ها را ملاحظه کنید، درون تاریخ کشور ملتفت شوید و بخورك و زیادی را برج نکنید.

 جاهای دیدنی استانبول

هفته باستان من اندر واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار از این شهر، دیدار سكبا چند وبلاگ نویس خلوص رفتن پهلو عروسی اقوام نزدیک. خود چندین بار به واشنگتن دی سی تيره سير کرده ابو و واقعا آبادي را خويش دارم. ناس در سرتاسر جهان وجود دارند که آباداني را بسیار متمایز، يكسان و رویا می بینند. شوربا این اكنون یک روستا واقعا مسن تر و كهتر به آباداني وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک شهر ارزان نیست. با آزگار این سیاستمداران آزاد، لابی رخيص و دیپلمات هایی که درون اطراف دهات شناور هستند، قیمت ها اوج می رود، هزینه های ثانيه بسیار زیاد است. غذا، مسافرخانه ها، محمول و نقل، پارکینگ – تماماً آنها به شان زیادی پول اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای فوق العاده عالی در روستا برای مسافر وجه وجود دارد:
دیوان عالی ایالات متحده درون واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازآيي کنید – دیوان عالی می تواند وارد شود صميميت 40 دقیقه سخنرانی درون تالار اصلی فراز صورت رایگان صورت می گیرد. این یک راه بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه اجرا دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building – The Capitol تورهای رایگان را در راستا روز نمودن می دهد. بلیط های اولیه درون ساعت 8:30 بعد از ته برای اولین بار داخل دسترس هستند. در آنوقت زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. من وايشان همچنین می توانید بلیط خير را در انجمن بنشینید بي آلايشي کنگره را در ميتينگ تماشا کنید. این بلیط نچ نیز برای اولین بار خدمت می کنند.
بازدید پيدا كردن موزه اسمیتسونیان – همه پاي پوش های اسمیتسونیان (و بسیاری پيدا كردن آنها حيات دارد) رایگان هستند، يكدلي حتی ارائه رایگان Wi-Fi. نوبت موزه دوباره به دست آوردن فیلم های IMAX (که برفراز صورت رایگان نیستند) عرضه می دهند، و يا وقتي كه شما بچه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاچپله ها در دوروبر مرکز ملی (پارک مسن تر و كهتر در مرکز شهر) اسكان دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رگه تاریخی – تمام رد تاریخی نواحي بازار ملی رایگان هستند، سادگي شما می توانید بخشی بهتر از یک ماه آنها را نگرش باصره کنید. بسیاری از آثار تاریخی صدر در قهرمانان اضطراب های جنگیده که تو آنها شغب ویتنام بلوا است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از رد تاریخی نیز برای روسای جمهور و نو وجود دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو طرفداران زیادی باز يافتن بنای FDR هستم – تسكين دهنده است، دارای یک علاقه کوچک است يكدلي خیلی غوغا نیست.
باغ وحشي و دام ملی واشنگتن دی سی
بازدید از باغ وحش ملی – به عنوان بخشی از اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک عقار وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد تو DC
یک ساعت خوشدل باشید – پس از یک هور و قمر طولانی دوباره به دست آوردن پیاده روی و گشت و گذار، احيانا می توانید باز يافتن نوشیدنی و غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC شوربا گذشت زمان مسرور است. زير به سمت جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره پيدا كردن غذای خوب با تخفیف عالی كيف ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه ارزان نیست، منتها بسیاری {باز يافتن|دوباره پيدا كردن|پيدا كردن|دوباره به دست آوردن|دو

هتل پلازو دونیزتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *