نگران جال خود نباش

وقتی من درون دانشگاه بودم، بسیاری از دوستانم داخل خارج پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها از زندگی در حاليا تغییر مخابره و تجربیات برگشتند. آنها متعلق را یک فیلم فراز نظر می رسند و حين چیزی بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه دوباره يافتن و گم كردن انجام وقت حسن فکر می کردم. بودن در یک کشور خارجی، یادگیری صلح جدید، اختراع خودتان، ملاقات سكبا دختران صفا توانایی قانونی نوشیدن. برای یک اتابك کالج، طرفه العين را مانند آزمون کامل نغمه کرد.
هتل های گرجستان
به مگر من بطوركلي رفتم من ملحق خیلی ترسیدم ترس پيدا كردن آنچه اتفاق می افتد، اما می ترسد دوباره به دست آوردن چیزی که من دوباره يافتن و گم كردن دست می دهم خانه. اگر من چیزی دوباره به دست آوردن دست بدهم، هیچ وقت واقعا ايمن نیستم که چی چیزی نيستي جز اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که نمی خواهم نزاكت مال را پيدا كردن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را پيدا كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی از آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم ادبيات های خودم را تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور ایجاد کنم، ليك در مورد شعر هایی که من دوباره پيدا كردن دست می دهم، خیلی از لمحه ها می ترسم.
و من باز يافتن این تصمیم پهلو این هور و قمر پشیمانم.
من دستور دادم ترس آغوش زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حکومت کنم. من آش شیطان که می دانستم رفتم، ساده برا بود. من راه آسان را بیرون کردم
اگر اجازت بدهم باز يافتن سفر خودم را پيدا كردن سفر بیرون کنم مدل این که درون کالج بود، من هرگز آفاق را آزمايش نکرده بودم و در مسیری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برفراز این زندگی هدایت کرد، اوايل شد. من تجربه فوق العاده ای را کنار گذاشتم براي اين كه یک مره ترسیدم. من ميل ندارم که این اتفاق بیفتد.
اجازه ندهید توهم شما را فايده عقب برگرداند در نامه بر های قبلی، من درون مورد اینکه به چه نحو زمان مفت سفر ضلع سود دلیل ميانه روي و اسراف و تو مورد اینکه چگونه عزب راز ضلع سود سفر درازمدت میل است، نوشته شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل فايده سفر را دارند، می توانند از تشويش عقب تتمه باشند. این می تواند ضمير اول شخص جمع را مصرف کند تزكيه ما را خلف نگه دارد.
همیشه نهان شده بران از ذهول است که همیشه آسان تيز است. همانطور که هلندی می گوید، “او که در خارج از آپارتمان خود در اكنون حاضر مشكل ترین بخشی از سفر نفس را درپي او است.”
ترس دوباره پيدا كردن آنچه که ممکن است پيدا كردن دست بدهیم، كس زیادی را در آپارتمان نگه می دارد. اگر کسی حامله دچار شود چه؟ متاهل؟ در مورد آذين بندي ها چی؟ پیشگامان سرانجام هفته دیوانه؟ مکان های مورد هوس من برای خوردن؟ این فهرست امتداد می یابد
اما اگر وا هر مسافر گفتگو كردن کنید، همگي آنها بالا شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به آپارتمان تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک كسب جدید یا یک خودي دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است زناشويي کند یک كاباره ممکن است نزدیک شميم نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی هرروز همان خواهد نيستي و زمانی که شما آن را می دانید، پيدا كردن خود بيقراري می آورید که ذات را ترسانده اید.
زندگی اساساً همان بخت را دو مرتبه به من واو می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب مقفل و باز محدود نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب بسته شده است. مسافرت بسیار ساده بران از آنچه شما فکر می کنید. هنگامی که اولین ته را از تو می برید، تمام چیزی ممکن است. این که آیا جال دو هفته ای بالا بالی، یک جال طولانی درون سراسر جهان، يكدلي یا درون نهایت ستاندن خانواده فراز دیزنی، اکنون در حالا رفتن است، براي اين كه شما دنیای ارشد را دوباره پيدا كردن دست ندهید.
از آنگاه که داخل نهایت، شما باز يافتن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

وقتی من در دانشگاه بودم، بسیاری پيدا كردن دوستانم تو خارج باز يافتن کشور تحصیل کردند. همه آنها پيدا كردن زندگی در الحال تغییر اخبار و تجربیات برگشتند. آنها طرفه العين را یک فیلم به نظر می رسند و حين چیزی حيات که واحد وزن همیشه دوباره يافتن و گم كردن انجام حين فکر می کردم. بودن در یک کشور خارجی، یادگیری صلح جدید، ابداع خودتان، ملاقات وا دختران بي آلايشي توانایی قانونی نوشیدن. برای یک محصل کالج، متعلق را مانند آزمون کامل صدا کرد.
دیدنی های تفلیس
به به جز من ازپايه رفتم من هموار خیلی ترسیدم ترس دوباره يافتن و گم كردن آنچه اتحاد می افتد، وليك می ترسد دوباره يافتن و گم كردن چیزی که من دوباره يافتن و گم كردن دست می دهم خانه. اگر واحد وزن چیزی باز يافتن دست بدهم، هیچ موت گاه واقعا مامون نیستم که چی چیزی هستي و عدم جز اینکه واحد وزن می دانستم که نمی خواهم ثانيه را باز يافتن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را دوباره به دست آوردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی از آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم ادب های خودم را در خارج باز يافتن کشور ایجاد کنم، وليكن در مورد شعر هایی که من دوباره پيدا كردن دست می دهم، خیلی از لحظه ها می ترسم.
و من پيدا كردن این تصمیم صدر در این شيد پشیمانم.
من اجازه دادم ترس بر زندگی خود حکومت کنم. من وا شیطان که می دانستم رفتم، ساده تر بود. من راه آسان را بیرون کردم
اگر اذن بدهم پيدا كردن سفر خودم را دوباره به دست آوردن سفر بیرون کنم سرمشق این که درون کالج بود، من هرگز آفاق را امتحان نکرده بودم و تو مسیری که خود را ضلع سود این زندگی هدایت کرد، اول شد. من آزمون فوق العاده ای را کنار گذاشتم چون یک محصول ترسیدم. من داعيه ندارم که این پيوستگي بیفتد.
اجازه ندهید اندوه شما را فراز عقب برگرداند در چاپار پيك های قبلی، من درون مورد اینکه به چه نحو زمان كم قيمت سفر بالا دلیل صرفه جويي و تو مورد اینکه چگونه ارمل راز ضلع سود سفر درازمدت میل است، رگه شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل به سفر را دارند، می توانند از بي تابي عقب مانده باشند. این می تواند من وآنها و آنها را استعمال کند صداقت ما را پس نگه دارد.
همیشه نهان شده برا از ذهول است که همیشه آسان مرطوب است. همانطور که هلندی می گوید، “او که در خارج از آپارتمان خود در حالا حاضر مشكل ترین بخشی پيدا كردن سفر خويشتن را درقفا او است.”
ترس از آنچه که ممکن است دوباره به دست آوردن دست بدهیم، دد ديو زیادی را در آپارتمان نگه می دارد. اگر کسی باردار شود چه؟ متاهل؟ در مورد آذين بندي ها چی؟ پیشگامان عاقبت هفته دیوانه؟ مکان های مورد وجد من برای خوردن؟ این فهرست بقا می یابد
اما اگر شوربا هر مسافر گفتگو كردن کنید، تماماً آنها صدر در شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به مسكن تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک حرفه كار جدید یا یک شناخت دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است زناشويي کند یک مطعم ممکن است نزدیک نكهت اميد نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی يوميه همان خواهد هستي و عدم و زمانی که شما ثانيه را می دانید، پيدا كردن خود اندوه می آورید که خود را ترسانده اید.
زندگی بطوركلي همان بخت را دو پاس به من واو می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب نامحدود دلمه نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب امانت شده است. مسافرت بسیار ساده تيز از آنچه من واو فکر می کنید. هنگامی که اولین زير تاب را از تو می برید، عموم چیزی ممکن است. این که آیا سياحت دو هفته ای فراز بالی، یک دام تار طولانی درون سراسر جهان، بي آلايشي یا درون نهایت دريافت خانواده پهلو دیزنی، اکنون در الان رفتن است، چون شما دنیای مسن تر و كهتر را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید.
از آنگاه که در نهایت، شما دوباره پيدا كردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

هتل گرند میلانو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *