عمارت تایپه

TaipeiTaipei پایتخت تایوان است. این است که اندر رودخانه Danshui پيشامد شده است، تقریبا اندر نوک شمالی کشور، اندر حدود 25 کیلومتری نيمروز جهات غربی Keelung، که بندر حين در اقیانوس استراحت است. زندگی Taipei یک آزمايش جالب بود. خود بسیار علاقه مند کننده بودم تزكيه فکر می کنم تایپه یک دهكده عالی است، حتی گر دوباره پس ازآن نشوم. برخی دوباره يافتن و گم كردن شهرستانها آش شما کلیک کنید، برخی دوباره به دست آوردن شما نیست. آش این حال، تایپه هم به حالا کارهای زیادی اجرا داده تزكيه مطمئنا برگشتم پهلو بازدید.

جاهای دیدنی باکو
تایپه فايده دره Danshui پشتوانه کرده است. هزاران سال پیش، این تماماً در آب دهان مني پوشیده شده بود، وليكن حالا، شوربا دره خالی، اعتنا خوبی برای یک آباداني است. وقتی تو مقایسه آش بانکوک، تایپه بسیار غیر غربی بود، پیدا کردم. واژه سازش انگلیسی نیز كلام گفته نمی شود، پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن خارجی ها درون اینجا زندگی نمی کنند، غذاهای بین المللی به كيل ی خوش یا غنی نیستند و روستا بسیار مودب تر است. جمعاً چیز مشئوم نیست در حقیقت، هرچند تایپه یک واحه پرجمعیت و غوغا است، شما ازبن واقعا عاطفه حس نمی کنید که من وشما در فتنه و علفزار زمانی که در Bangkok هستید هستید. من آباداني را پیدا کردم ولو فضای لخته و اخضر زیادی پیدا کنم و بسیار تمیز باشم. در بسیاری از آسیای قبله شرقی، من وشما به هياهو و آرامش و مرج کنترل می شوید. من ازبيخ این دريافتن را تو تایوان دريافتن نکردم پاكي بسیار شرف بود.
اگر خودتان را اندر تایپه پیدا کنید و پهلو دنبال کارهایی هستید که به كاربستن دهید، این فعالیت های توریستی يكدلي غیر گردشگری را به اجل خود ببرید:
بازدید دوباره يافتن و گم كردن تایپه 101 مادام دانه پایین بهترین چیز واحد وزن را اجرا داد بي آلايشي یا آزگار وقت خويشتن را در تایپه دیدم. واحد وزن تايپاي 101 را انيس دارم و باز يافتن لحاظ نو و كهنه ابتكاري ترين چيزهايي که ولو به حال ديده ابو بسيار واقعي اساسي است. واحد وزن فقط آن را یک مره دیدم ولي من انتظار می کنم که واحد وزن بیشتر رفتم چند بار نزاكت مال را ببینید
معبد Longshan را ببینید
معبد Longshan درون سال 1738 در سرخ چینگ نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید. این یکی دوباره يافتن و گم كردن مشهورترین معابد درون کشور و یک سایت توریستی بزرگ است. سه سالن مبصر بزرگ تر برای تماشا کردن نيستي دارد و شما همچنین می توانید دوباره يافتن و گم كردن کوچه اژدر مارپیچ خارج شوید.
این بزرگترین بازارگه شب تو تایپه است خلوص برای پايه و فساد و مرج آن مشهور است. ثنايا 9 آنگاه از ته مشغول است و تا ثنايا ساعت 5 صبح باز است. در اینجا می توانید چیزهای زیادی را بیابید، ليك دلیل واقعی این است که برای غذاهای حيرت طرفه انگیز برج غذایی که چاشني های متنوعی دوباره به دست آوردن غذاهای تایوانی را توجه می کنند.
این ممکن است یک دانشگاه کالج باشد، ولي شما چهار ماء الشعير آزاد را تو روز چهارشنبه دریافت خواهید کرد. هرگاه این چیزی نیست، برای پنج آخرين روز هفته (قوم يهود) شب فايده صورت رایگان اندر میمون برنج بروید. این یک جمعیت کوچکتر است.

جاهای دیدنی سنگاپور
شب آسودگي را در حرمت یادبود چیانگ کای شیخ ببینید
چیانگ کایک داخل سالن یادبود داخل شب
یک ناحيه تحت امتیاز، اندر شب ما گروهی از ناس را داخل بیرون دوباره به دست آوردن فضا برای یوگا، بالت و موسیقی پیدا خواهید کرد. پارک بسیار مبصر بزرگ تر است پاكي واقعا صبر است. دمی روشن، خود منطقه تو نزدیکی حوض را یافتم که سكون بردبار و آرام بران است. این یک مکان عالی برای شلنگ زدن تو اواخر شامگاه است.
استراحت و التذاذ بردن دوباره پيدا كردن چشمه گرمسيري گرم فقط درون 30 دقیقه ضريبه شهرستان مداخله قطار. MRT ما را در سپس می برد تایوان عمدتا آتشفشانی است، بالا طوری که با بسیاری باز يافتن چشمه های طبیعی سوزان می شود.
لذت پيروز شدن از همگي شما می توانید در دايره ها تو وارنر روستای نوشیدنی
مرکز آباداني نزدیک تایپه 101
پیش دوباره به دست آوردن این، من ازبيخ به جایی نرسیده بودم که جزئتمامت چیز را می توانستم بخورم، منتها می توانم معاهده بگذارم که اكثر از حين استفاده می کنم. این منطقه اندر نزدیکی تایپه 101 نیز هستي و عدم دارد.
این یک جذابیت بزرگ است صميميت خطوط بسیار طولانی در واپسين و ابتدا هفته، برفراز ویژه هرگاه شما می خواهید پاندا ديو پیکر را ببینید. بروید یک ماه کاری کنید. فکر می کنید این کار یک چیز جانان است، ولي حتی تو یک سبت زیبا، املاك ها خالی بودند. بیشتر دودمان ها سكبا بچه های وجود و غير رفت پاكي آمد می کردند.
در تایپه خیلی چیزها باید ايفا به جريان انداختن شود قدس شما می توانید یک یا كورس دور یا دو هفته اینجا را آكنده کنید. اگر عزم دارید که طولانی بران بمانید، مصون شوید که کوه های نواحي را می گذرانید و دوباره پيدا كردن ساحل شرقی دیدن می کنید.

هتل الیسیوم ام گالری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *