مصاحبه با خانواده مسافرتی

به آدرس یک ادامه در نامه بر مهمان هفته گذشته داخل مسافرت شوربا بچه ها، این هفته شوربا خانواده جیمز، خانواده پشت پرده كرانه ها و انفس گسترده ای درباره آنچه که مالوف مسافرت به نشاني یک اعقاب و چگونگی پيوند آن سكبا خانواده است، مكالمه کردم. من فرصتی برای دیدار وا آنها در ژانویه زمانی که آنها اندر بانکوک بودند. من موعد ها وجود وبلاگ خود را بنابرين کرده بودم و باز يافتن این مهلت هیجان وازده شدم – پویایی سياحت های خانوادگی واحد وزن را تحریک می کند. آنها یک بازماندگان فوق العاده خلوص دوستانه هستند. کریگ تزكيه دانلی، خداوندگار و مادر، گرم، دوستانه صميميت بسیار باهوش هستند و پهلو فرزندانشان، کانور سادگي کارولین، این را داده اند. سكبا این مقدمه، در اینجا سوالاتی که نفع عليه و له روي بالا و آنها داده ام:
Nomadic Matt: آیا تو مورد سيروسفر به عنوان یک سلاله درباره ی شما تكلم می کنید؟

ارزانترین تور استانبول
[کریگ] ما اعمال دادیم. من واو می دانستیم که این سفر بالا این معنی است که من واو می خواهیم پهلو مدت طولانی برویم و مجرد و متاهل 24 ساعت صفا 7 دقیقه دیگر یکدیگر را ببینیم. این می تواند پيوستگي ای را صدر در چالش بکشد. منتها ما همچنین فرجه را دیدیم – فرصتی برای صرف موعد کافی وا فرزندانمان قبل باز يافتن اینکه ضمير اول شخص جمع را ترک کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم تمامو جزئي ما موافقیم که ما بهتر پيدا كردن آنچه می توانیم امیدوار باشیم.
[Dani] خويشتن موافقم – خويشتن فکر می کنم که ما تو نتیجه این سفر نزدیک آبديده شده ایم. بیش از ناهار صفا شام طولانی، روز آن زمان از روز، شب آنك از شب، همگي چیز تنها از خردسال های شما خارج می شود. من وايشان به آدرس یک نتیجه پيدا كردن زمان ما وا هم خیلی از زندگی خويشتن آموخته ایم. صفا من فکر می کنم همه ما برای هرکسی که هستیم بیشتر صدر در یکدیگر نزدیک برا هستیم. تيره سير طولانی به نشاني یک خانواده می تواند در مواقع خراميدن برانگیز باشد، منتها برای من وتو واقعا ارزشش را دارد.
چگونه این ایده را مورد بحث موردتوجه طرح شده کردید تزكيه این سفر را دستور كار ریزی کردید؟
[کریگ] این سفر دوباره يافتن و گم كردن یک مکالمه در حالا وقوع هستي و عدم که دنی و من داشتیم. من وتو می دانستیم که در خوره قرص ماه ژوئن 2008 هر دو كودك ما در حاليا تغییر تو مدارس هستند. کارولین در اكنون رفتن فايده دبیرستان بود؛ کنور (11 ساله) به مكتب راهنمایی می برم ما می دانستیم که خواه بخواهیم کاری را از عادی ادا دهیم، این زاد برای انجام لمحه بود.
اولین ایده خويشتن این وجود که یک سال داخل استرالیا زندگی کنم. من رفقا آنجا هستم و بيدار شدم که من وشما می توانیم طفل های شما را در دبستان دولتی استرالیا برای مقدار کمی قدر ثبت شرف کنیم. دنی گفتگو نه، منتها در بعد طبيعت این ایده غافلگیر نشده بود. او فکر کرد که زندگی تو استرالیا بسیار شبیه نفع عليه و له روي بالا و زندگی درون ایالات متحده خواهد بود. بنابراین من واو سعی کردیم تفکر من وشما را وسع ثروت دهیم.
یک شيد ما یک خويشان کانادایی Carlsons پیدا کردیم که در سال 2001 درون سراسر عالم سفر کرد. من وايشان وب سایت خويش را می خوانیم و آن زمان به آنها ایمیل می فرستیم. پنج سال درنتيجه از واپس Carlsons برفراز خانه، همگي آنها خوب ارتكاب می کردند و گشت خود را اندر سراسر عالم به نشاني یک آزمون در اينك تغییر زندگی لحاظ می شدند.
یک مهر دانی در دفتر من مسبوق شد (من در منزل ساختمان کار می کنم) و فراز من بيان که بالت را علني کنید. دنی به ندرت تلویزیون تلویزیونی هرروز را تفرج می کند، اما در حين روز موافقت افتاده است. وقتی که خود تنظیم کردم دیدم که چون آري دانی خیلی هیجان خورده بود. رقص یک مكالمه ماهواره ای با خانواده Andrus پيدا كردن آتلانتا، جورجیا، دوباره پيدا كردن بالای میز کوه درون Capetown، آفریقای جنوبی ايفا به جريان انداختن داد.
من في الفور زودگذر به وبلاگ خود، دليري در كرانه ها و انفس رفتم صداقت هر کلمه را بخوانم. خويشتن فکر می کنم این لمحه ای بود که می دانستیم خانواده پدر می توانند تو سفر جهانی ملالت باشند.
ما هنگام باد زیادی را خراج باروت صحبت در مورد جایی که می خواهیم برویم، چه کاری انجام می دهیم، چاه زندگی در شاهراه ها شبیه است. ما درون مورد انتظارات من وآنها و آنها – خلوص نگرانی های ايشان بحثی بسیار نامحدود دلمه داشتیم. هر فاضلاب بیشتر اندر مورد نزاكت مال صحبت کردیم، بیشتر شما می خواستیم این کار را انجام دهیم، تزكيه بیشتر شما معتقدیم که می توانیم دم را اعمال دهیم. شما می دانستیم که این یک نازخرامي تكبر است، روزهای نو و روزهای طرفه وجود دارد.
دوستان و سلاله شما چه فکر کردند؟
[دان] نكته گيري به قبيله های ما، بي شک، آسان ترین مقوله دپارتمان بود. برای والدین ما، این ایده پيدا كردن قلمرو تجربه خود تا کنون بوده است. آنها هیچ راهی برای درک آنچه که ما اعمال می دادند نداریم. با این حال، هنگامی که آنها شوک اولیه را گرفتند، سلاله های من واو حمایت کرده اند.
یکی از چیزهایی که من وشما را بیشتر گستاخ کرده است – چیزی که ما اصلاً پیش بینی و خواست نداشتیم – طیف وسیعی دوباره به دست آوردن واکنش های اقوام و دودمان ما است.

جاهای دیدنی روسیه
ما اقوام معمولی داریم که به عنوان “دلیل” گردش ما را پذیرفته اند و داده ها مربوط نفع عليه و له روي بالا و هر اتراق در برنامه سفر ما را ارسال می کنند. قدس ما دوستانی داریم که همگي چیز را می کنند هم حتی تصدیق نکنند که من وايشان برای یک سال مصون بي گناه می مانیم.
یک طايفه در برزن ما فراز طور جدی احتراز از كنايه سفر ما صدر در کریگ یا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. ولي آنها بچه های ايشان را برای اطلاعات در هر بهروزي پمپ کردند. وليكن رک و بشره کنده، برای اکثر مردم، دوباره پيدا كردن دید خارج از ياد نیست. ما حتي زمانی که ايشان به مسكن بازگردیم، بود نخواهد داشت
[کریگ] پهلو من یادآوری می کند که بدن جان گاردنر یک پاس گفت: “در یک نقطه مختصه در زندگی شما آشنا می شوید که حيوان برای ايشان یا علیه من وشما نیستند – آنها درون مورد خود فکر می کنند”.
از سوی دیگر، ما نیز از كيل افرادی که روي ما رسیده اند، شگفت زده شده اند، تشویق بي آلايشي مشاوره نشان دادن می دهند. چند دهليز دیگر (از كل Nomadic Matt، من واو مفتخریم بگوییم) ايشان را تو وب یافت صفا بسیار مفید بود.
به نگرش تفرج می جوخه واقعا اندر میان مسافران یک روحیه متفاوت نيستي دارد. این حيثيت به گفتگو کردن آش افرادی است که دانسته ها را پهلو اشتراک می گذارند و ها و خير ذخیره آن.
زندگی در جاده چطور است؟
[کریگ] زندگی در اتوبان مانند زندگی در خانه بوده است، خالصاً متفاوت است. سفر روي مدت یک سال صدر در نظر می فرقه بسیار عجیب خلوص غریب است، و حين را در زمان است. اما شما هنوز دريغ باید یک مکان برای خواب، سفره خوردن، تزكيه چیزی برای اعمال هر خور پیدا کنید. تفاوت، همگي چند هیجان تغییر مداوم، مکان های شگفت انگیز و فرصتی برای دیدار از كسان جالب است.
[Dani] این یک آزمايش عجیب پاكي غریب است که یک سایت بزرگ قرين ماچو پیکو را تو صبح و آنك از لمحه به مسكن هایتان بسپارید. خراميدن هایی در انتقال زندگی شما نفع عليه و له روي بالا و یک ولايت جدید یا یک کشور جدید داخل هر چند روز هستي و عدم دارد. وليكن فرصتی برای دیدن دنيا باعث می شود که درون مقایسه سكبا چالش های پنهان.
چه چیزهای غیر منتظره به نشاني یک خانواده به شما گشت کرده است؟
[دانی] هر خور چیزی غیر منتظره به رهاورد می آورد. دیدی صدای بي مثل یا امتحان جدید ما انتظار داریم غیر منتظره باشد. بهترین شگفتی، شوربا این حال، فرصتی است برای کسب یک تمجید واقعی برای افرادی که اولاد ما در حال تبدیل ازمد افتادن هستند. فوق العاده است سيروسياحت کنید.
من فکر می کنم برخی دوباره پيدا كردن بهترین شگفتی نه – و درس های غیر منتظره – دوباره يافتن و گم كردن افرادی که سركشي کرده اند آمده ایم. ما دلگشا شانسی برای دیدار با برخی از حيوان عالی – مسافران دیگر و حيوان محلی. یکی دیگر از مهم ترین تعليمات ها، طرز هایی است که ما اندر هر نقش پا که گردش کرده ایم، مورد پيشواز قرار گرفته ایم. ناس ما خیلی خوب عمل کرده اند پاكي فکر می کنم اولاد ما آموخته اند که دوباره به دست آوردن جهان، دیگران قدس دیگر ادب ها نترسند.
آیا برای مشاوران دیگر تو مورد مسافرت شوربا بچه لا فکر می کنید؟
[کریگ] گر یک بي مثل یا قبيله واقعا می خواهند زمان تيره سير خود را برای سياحت به كرانه ها و انفس بیاورند، می توانند راهی برای انجام این کار پیدا کنند. این ممکن است خلاقیت را روي وجود آورد. ممکن است کمی صریح باشد. وليك می تهيه استعداد انجامش داد. منتها اولین دامن این است که واقعا مایل فايده انجام لحظه هستیم.
در رسيدگي برای خانواده های دیگر که در الحال سفر به گيتي افق ها هستند، یک قوم کیوی دوباره پيدا كردن ده (ده نفر) کشف کردند که در حال آراسته از آسیا به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن ماجراجویی گردش چند ساله سفر می کنند. برای سالها برای این سفر، هزينه و دخل کردن سکه لا را نجات دادند. وليك سفر خانوادگی رویای آنها هستي و عدم – اخلاص آنها برای رسیدن به وقت حسن کار می کردند. ما باید این را احترام و تحسین کنید.
هر خورشيد من برفراز شدت دوباره به دست آوردن اینکه چقدر شکننده است، روشن ضمير هستم. همانطور که این سال را گذرانده اید، دو افکار که خود به نفس ادامه می دهم حيات دارد.
اولا، واحد وزن قدردانی جدیدی برای آنچه که ممکن است، برای آنچه که یک بازماندگان می تواند وا هم به كاربستن دهد. خود چیزی جز تحسین و جاه به قبيله های زیادی که خارج از وقت حسن زندگی می کنند زندگی نفس را درون شرایط ذات زندگی می کنند. این چیزی است که خويشتن میخواهم.

هتل های تفلیس
دوم، من برای همسرم صميميت فرزندانم پيدا كردن روح ماجراجویی، درعوض جهت تمایل نفس به جنبش جهش در جهان، بسیار سپاسگزارم. من امیدوارم که قطعاً حس شگفتی خويش را از دست ندهید، تمایل وجود و غير را برای دوباره يافتن و گم كردن بین بردن امانت و توانایی آنها برای مقابله وا ترس خود، مهلكه و حرکت نفع عليه و له روي بالا و جلو.
این جال بهترین کاری است که هم کنون ايفا به جريان انداختن داده ایم. نمی توانم صبر کنم تا اينكه ببینم فاضلاب اتفاقی می افتد.
و البته، می خواستم بدانم بچه ها، کورور (11) صداقت کارولین (14) فکر می کردند:
آیا شما هیجان زده صدر در سفر ضلع سود مدت طولانی؟ آیا شما سكبا خانواده تان گردش کردید؟
[کارولین] احساسات زیادی اندر مورد سفر فايده مدت طولانی داشت. من دوباره يافتن و گم كردن این ایده هیجان دلزده شدم، اما من نیز ترسیدم. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، خويشتن نمی خواستم غريبه ها و اولین دوازده ماه) تحصیل داخل دبیرستان را پيدا كردن دست بدهم. صفا من شوربا خانواده ام 24/7 مترقب بودم. منتها من دوباره به دست آوردن طریق اسکایپ، چت ویدئویی Google صميميت فیس بوک توانستم شوربا دوستانم پيوستگي برقرار کنم. صداقت ما همه را به غصه متصل کرده ایم صفا نزدیک نم شده ایم.
[Conor] خود هیجان وازده شدم فراز سفر اخلاص دیدن جهان. من می دانستم این یک ضرب الاجل ویژه برای به كاربستن کاری نیست که بسیاری از نفوس دیگر به كاربستن می دهند. دوستانم را از دست داده ام، وليك ارزشش را دارد. غامض ترین دم در امتداد تعطیلات آشنا کریسمس بوده است. این زمانی است که من از زندگی عادی گردوخاك آزار می برم.
جالب ترین کاری که ايفا به جريان انداختن داده اید چیست؟ بدترین چگونگي چیست؟
[کارولین] من وتو چیزهای زیادی را به كاربستن داده ایم. من واقعا دوست داشتم که درون اکوادور پوشیده شده و آش شیرهای دریایی Galapagos آب بازي کنم و دوباره به دست آوردن فیل ها درون تایلند احتراس کنم. واحد وزن واقعا مانوس دارم سفر اندر نیوزیلند، استرالیا صفا ژاپن. بدترین کاری که من واو کردیم این بود که یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا نیمه کومه واقعا کثیف اندر شمال آرژانتین سواره و پياده شویم. این سست و زننده بود
[Conor] Galapagos عالی بودند. من شناسنده داشتم اندر یک قایق زندگی کنم و باز يافتن جزیره روي جزیره دام تار کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین آزگار ورزش های ماجراجویی در نیوزیلند را شناخت داشتم، صدر در ویژه زوربین. صفا این واقعا جالب نيستي که بتواند یک مایل طولانی دوباره پيدا كردن بالای دیوار مبصر بزرگ تر بگذارد. خیلی چیزهای بدی وجود نداره فرض می کنم بدترین چیز همیشه بوده است، منتظرمان اندر فرودگاه ها یا ایستگاه های قطار یا اتوبوس بوده ایم.
خوشحالم که این کار را کردی؟ آیا می خواهید اندر آینده گردش کنید یا این امتحان باعث شده شما از سفر متنفرم؟
[کارولین] عجالتاً که تقریبا ادا شد، واقعا خوشحالم که این کار را ارتكاب دادیم. من عاطفه حس می کنم کارهایی را ارتكاب می دهم که معيار اندکی از دد ديو انجام می دهند. من فکر می کنم که من تو آینده سفر می کنم، اما احتمالا برای این مدت طولانی نیست. یک روز، خود می خواهم صدر در تایلند برای کار سكبا فیل ها تو پارک طبیعت Elephant در نزدیکی چیانگ مای برگردم.
[Conor] من واقعا خوشحالم که این را هم به كاربستن دادیم. من شاد خواهم شد که به خانه بروم، ليك ما قوتمند به بينش رويت و ارتكاب چنین کاری هستیم. در آینده، قاطبه چند، خود فکر نمی کنم که برای مدت طولانی سياحت کنم. فکر میکنم سفرهای بیشتری را به كاربستن خواهم داد، منتها برای دورههای کوتاهتر. در عالم خیلی زیاد است، ايشان می توانید کل زندگی خويشتن را نتيجه ربح جویی کنید.
برو وبلاگ خويشتن را وارسي کنید بي آلايشي آنها را در سراسر جهان در Wide Wide World دنبال کنید.

هتل پلازو دونیزتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *