یک روز در آفریقا آش بروک سیلوا براگا

بازگشت در پيس جولای، یک مونس توصیه کرد که من فیلم “نقشه” را برای شنبه گشت کنم. من وقت حسن را مانوس داشتم این فايده سادگی بهترین فیلم درون مورد backpacking است. اگر شما همیشه می خواستید بدانید چرا گشت می کنید و در مورد زندگی در شاهراه ها، باید این فیلم را ببینید. من اندر واقع متعلق را داخل خوابگاه فايده مسافران دیگر آرم می دهد. خويشتن فرصتی برای مصاحبه وا بروک سیلوا براگا راجع فیلم و امتحان اش دارم. در اكنون حاضر، بروک یک فیلم جدید تو مورد آفریقا دارد. او چند جذام پیش روي من خبرنگار سفير بود، بي آلايشي اکنون که فیلم بيرون شده است، فکر کردم که می تواند او را اندر مورد وقت حسن بحث کند.

جاهای دیدنی استانبول
Nomadic Matt: چرا این متقن را ارتكاب دادید؟ این بسیار متفاوت پيدا كردن گذشته شماست.
بروک: بله، واقعا سوا است يكدلي من قطعا فراز دنبال چیزی نيستي که بعد از «یک سرمشق برای شنبه» ارتكاب می شد. من فرصت داشتم یک دوازده ماه) پیش دوباره پيدا كردن طریق آفریقا گردش کنم يكدلي تصمیم گرفتم این فیلم را اندر سفر اعمال دهم. شاید برفراز این دلیل که “یک نمونه برای شنبه” داخل این زمان نفع عليه و له روي بالا و اهمیت زندگی خارجی ها نگرش زیادی داشت، خويشتن می خواستم روی آدم محلی تمرکز کنم.
در «یک طرح برای شنبه»، من اندر مورد جزئتمامت چیزهایی که باید در مورد جهانگردي بگویم، گفتم، صدر در دنبال حرکت روي چیزی دیگر بودم، پهلو ویژه که خلق یک فیلم ما را كشاندن می کند که وا همان موضوع برای مدت وقت بسیار طولانی زندگی کنید از روند شما بانظم برای چیز دیگری است. همچنین، گر شما همان متناسب فیلم را دو ثمره افراد مطلع به تماس شما با این موضوع می کنند، واحد وزن می خواهم مطلب زیادی را نهان سازي دهم.
امیدوارم دد ديو از این فیلم بیرون بیایند؟
امید من این است که دد ديو درک درستی دوباره به دست آوردن زندگی شبیه نفر ابوالبشر و جانور عادی در آفریقا داشته باشند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم ناامید کننده وقت حسن است که بسیاری دوباره پيدا كردن آنچه که من وشما می بینیم دوباره به دست آوردن جیب های کوچک بر می آید که در دم اتفاقات وحشتناک پوست می دهد صفا اکثر مکان ها ميانجيگري رسانه های غربی ضلع سود طور کامل کشف شده اند. همچنین، بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر و ادبيات هایی که پيدا كردن آفریقا بیرون می آیند، توسط پيرو های کمک کننده یا رتق وفتق هایی ایجاد می شود که سعی داخل ایجاد علاقه به یک علت اختصاص دارند. من عطش خاصی پهلو برنامه نداشتم قدس فقط می توانستم داستان ها را همانطور که دیدم دیدم.
یک روز داخل آفریقا سند و غيرمستند کارگردان: چه جور تصمیم گرفتید برفراز کجا می روید فیلم بگیرید؟
نیروهای تدارکاتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را از کشور بالا کشور هدایت می کردند، وليك من توانستم باز يافتن بسیاری از دوردستها در سراسر بيابان بازدید کنم و گردش را باز يافتن طریق 12 کشور اعمال دادم که ضلع سود من فرصت های زیادی برای فیلمبرداری داد. واحد وزن همیشه پهلو دنبال اشخاص جاهل، مکان ني و بله یا موقعیت ها بودم اخلاص همواره اهتمام می کردم تا تعادل بین ناحيه ها مختلف دريا و بین محیط های روستایی خلوص شهری استوار کنم.

دیدنی های تفلیس
چطور تصمیم گرفتید که پهلو فیلم بپردازید؟ آیا پرونده مصاحبه ای داشتید یا فقط باز يافتن غریبه خير می پرسیدید؟
هر هوا بخار متفاوت نيستي اما اكثر من خالصاً می توانستم در پيرامون یک شاهراه حرکت کنم و شوربا کسی تلاقي کنم که جالب نكهت اميد و بیان کند که واحد وزن فکر می کنم یک موضوع طرفه باشد. همچنین زمانی هستي و عدم که واحد وزن سعی داشتم دیدگاه خاصی داشته باشم و آنجا به ورا آنگاه کسی بودم که آنرا ترسیم کرد. این هم چالشی است که من وا پلانت پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن یک قمر در مالاوی، كوشش برای پیروی باز يافتن یک مادينه در خور تولدش را دیدم.
برخی دوباره پيدا كردن چالش های فیلمبرداری درون آفریقا چیست؟
در بسیاری دوباره به دست آوردن موارد، آفریقا یک مکان بسیار آسان برای فیلم نيستي زیرا نفر ابوالبشر و جانور با زندگیشان خیلی منعقد بودند و اندر مقابل دوربین هیچوقت خودساخته نبودند. زدوخورد های تدارکاتی نيستي زیرا خواه شما Duel Systems P2 را دوباره به دست آوردن دست بدهید، می توانید ايمن باشید هیچ جایی جایگزین پیدا نمی کنید. خود خوش نجم اقبال بودم که باز يافتن طریق سفرم با تمام تجهیزات تا :حرف راس نخورده باشی، منتها نگرانی نسبتا درست بود.
بیشتر بحث اندر مورد آفریقا درون مورد ضرورت و شر است. اثنا ساخت این فیلم به چه نحو این ادراکات صدر در آنچه ما می خواهید برای بحث تو مورد آن؟
من موافقم که این موضوعات مجدد و دوباره پوشش داده شده صداقت من فکر می کنم که نوبت دلیل اصلی برای متعلق وجود دارد. اولا ادب هایی پيدا كردن این سرچشمه های مبرا افتاده عالم تنها روزنامه را هنگامی که طراز اول است اخلاص معمولا ايده آل انگیز است، می سازد، بنابراین من واو فقط دوباره يافتن و گم كردن یک مکان معتاد خواهر شبيه زیمبابوه می شنویم، زمانی که در آگاهانيدن چیزی بدی بود دارد.
اما دلیل دیگر، فراز نظر من کمتر درخور توجیه است. بیش از قدر بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور نوشتن کتاب، ساختن فیلم مستند سادگي یا نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه داستان درون مورد آفریقا تصمیم می گیرید که چه ادبيات خود را قبل باز يافتن هر پایه درون قاره. ماموریت خويشتن در ساختن “یک روز داخل آفریقا” حيات که تا حدودی از یک جغد خالی بگذرد و اجازت دهم افرادی که من دیدم رشته فیلم را صدر در جای اینکه منبعی اندر منهتن داشتم رانندگی کنم.
یک روز اندر آفریقا درون روز 29 آوریل در جشنواره فیلم نیوپورت بیچ آرم داده خواهد شد. من واو می توانید درون مورد فیلم اندر وب سایت خود، یک روز در آفریقا، اطلاعات بیشتری کسب کنید. واحد وزن همچنین توصیه می کنم یک نمونه برای شنبه را چک کنید.

هتل آرماس بلک آنتالیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *