چگونه می تمهيد پول وجود و غير را آخرین

من درون مورد مجري تيردان پستی صندوق چپر های زیادی باز يافتن سوالاتی ازحيث به تور :اسم تله می خواهم، اما هیچ کدام دوباره به دست آوردن این نچ این نیست که چگونه ارزش هایم را تا کنون مخلوق ام.

هتل های تفلیس
افرادی که نفع عليه و له روي بالا و مدت ثالث سال فايده مسافرت رفته اند (توجه: در حال ساخته ده قدس همچنین جایی که در حين زمان درك بود؟) معمولا موجب می شود آنها فکر کنند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غنی هستم. به چه نحو دیگر می توانم برای مدت طولانی جال کنم؟
من غنی نیستم يكدلي من Powerball را ندیدم حقیقت این است که هیچ رازی برای سفر نيستي ندارد سادگي هیچ فام واقعی برای ساختن پول شما دريغ وجود ندارد.
راه رسیدن فايده آخرین بها شما، در مورد سرمايه شما هوشمند و واقع بینانه است بي آلايشي تحقیقات خويش را اعمال دهید.
وقتی اولین سفرم را آغاز کردم، جميع پنی را تفريح کردم صداقت هر رمز را بریده بودم. در حالی که خويشتن گاهی اوقات به شمار کافی پول خرج می کردم مانند اینکه بیرون دوباره به دست آوردن سبک بود، برای روزهای دیگر لمحه را نيكو کردم صداقت همیشه داخل بودجه بودم.
البته، شرایط پیش بینی نشده نيستي دارد (مانند مستخلص کردن دوربین خويشتن در محلول ذوب خوي بزاق و نیاز برفراز خرید یک جدید)، ليك به نوع کلی، معمولا نفع عليه و له روي بالا و هدفم نزدیک میشوم. این بالا این دلیل است که من شوربا یک آلبوم واقع بینانه دوباره به دست آوردن انتظارات هزینه ابتدا می کنم.
در اینجا 5 گام برای پیروی از آخرین بها خود در حالی که در جاده هستید، می توانید:
مرحله 1 – بدانید که ايشان مایل پهلو صرف ارز هستید.
وقتی گشت می کنم بخورك و زیادی برای مسکن، تور، یا حتی توشه و واگويي ندارم. خود ارزانترین محل بيتوته در گرداگرد پیدا می کنم و یا واحد وزن couchsurf. من تورهای زیادی را نمی بینم و كلاً جا راه می روند.
اما من ارز زیادی برای غذا اخلاص نوشیدنی درآمد باج می کنم. چرا؟ از سپس که این چیزی است که خود می خواهم ارتكاب دهم من هر فلق در مسكن نگذاشتم ولو بتوانم پهلو استرالیا تصعيد کنم سادگي بیرون بیایم صفا من هر شب فراز فرانسه پذيرايي رباط می زدم تا داخل یک لايه مجراي رودخانه غذا بخورم. نعم نه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من زنده پدر من برای آشاميدن و نوشیدن در فرهنگ آمده ام!
اگر می توانید آزگار وعده های غذایی خويش را درون یک طباخ خانه یخچال بخورید، بودجه ی غذایی کوچک برای شما مناسب است. خواه در همه و جزء شب باز يافتن هفته، هفته ای برای couchsurfing طرح ریزی کنید، نیازی نیست برای جايدهي در سياحت بگیرید. گر شما فراز اروپا جال می کنید سادگي می دانید که آشنا دارید صهبا بخورید، باید رغبت داشته باشید که احتمالا بخورید. در مورد آنچه ما می خواهید شوربا سفرهای خود ايفا به جريان انداختن دهید پيشامد بینانه باشید.
مرحله 2 – تحقیق و نقشه قبل از رفتن.
هنگامی که من وشما خودتان را می شناسید، آسان است که یک اعتبار طولانی مدت ایجاد کنید، پاكي این هم جایی است که تحقیقات قبل از سفر به كاربستن می شود. زمانی که پروگرام سفر خويش را داخل سال 2005 مقدمه کردم، دانسته ها زیادی اندر این زمینه وجود ندارد. من دم زیادی را صرف خواندن کتاب راهنمای و رسيدگي برای هر گونه اطلاعاتی که می توانم داخل مورد قیمت نچ پیدا کنم. من یک برگ گسترده ای پیچیده باز يافتن چگونگی امرار هر روز درون مکان های مختلف كنار بنده اساس چقدر می توانم ذخیره يكدلي آنچه که خويشتن آنلاین پیدا کردم.

هتل های روسیه
شاید من واو نیازی نفع عليه و له روي بالا و رفتن به آن دیوانه نیستید – اما ار می خواهید بخورك و خود را روي دست بیاورید، باید بدانید دقیقا چقدر فکر می کنید که مواد می کنید.
اغلب مسافران سكبا هزینه های غیر منتظره بي آلايشي کرک های بودجه ارزش سریعتر از Humpty Dumpty کور می شوند. مطمئنا چیزی اتفاق می افتد که ضمير اول شخص جمع پیش بینی نمی کنید، اما دد ديو اغلب با چیزهایی که باید پیش بینی کرده اند، نابینا شده اند. “وای! این تبرزين بسیار ارزشمند است من بودجه خود را منفجر کردم. “” من تمنا نوشیدنی نچ را نداشتم، خیلی زیاد است “.” این مکان گران نم از خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. “شما این نظرات را در اتوبان ها می شنوید صميميت معمولا پاسخ من این است:” چرا؟ ” تحقیق نفس را ايفا به جريان انداختن دهید
مرحله 3 – اعتبار ایده اولاد خود را ایجاد کنید.
شاید این بودجه بیش از مرتبه برای شما تو واقعیت باشد، اما حقيقي این است که بدانید چاهك چیزی واقعا میخواهید پول بپردازید و پول ای را ایجاد کنید که این تمایل را مدال دهد.
این همان سرمايه ای است که شما می توانید برای همه و جزء چیزی که می خواهید بالا صورت آنلاین و داخل کتابهای راهنمای آنلاین پیدا کنید، بسیار شاق است. هیچ دلیلی برای نسبت حماقت دادن اینکه چقدر چیزهایی که می خواهید به كاربستن دهید باید هزینه داشته باشد.
مرحله 4 – انتظارات وجود و غير را سكبا واقعیت اقتصادی معادل سازي دهید.
من باز يافتن بودجه و دستور كار سفر ایده سرخ خودم غلام اساس اینکه چه پايه از من می دانستم که برای دام تار من سهم جویی می کنم، زیاد بودم. چنانچه من می خواستم کارهایی را ارتكاب دهم که اسكناس 10،000 دلار بود وليكن صرفه جویی 7000 دلار بود، پشت من واداشتن شدم برای مقابله وا واقعیت مالی خودم را کاهش دهم. درون اینجا چند مقاله بي سابقه برای سهم جویی در ارزش برای کمک برفراز شما هستي و عدم دارد:
مرحله 5 – پیگیری آزگار هزینه های وجود و غير را.
در نهایت، پس دوباره به دست آوردن اینکه اعتبار واقع بینانه خويش را ایجاد کرده اید صفا در اتوبان قرار دارید، باید تمام هزینه های ذات را پیگیری کنید. افرادی که باید ضلع سود زودی به آپارتمان بروند، همیشه کسانی هستند که نمیدانند چه نرخ اعتبار پولی که در اتوبان خرج می کنند.
با ردیابی همه و جزء هزینه – پيدا كردن خوابگاه فراش قشر به نزاكت مال میان مره که خریداری کردید – می توانید ببینید که آیا شما اندر مسیر هستید یا چنانچه از هزینه هایتان استعمال می کنید (در این بشره می توانید هزینه های ذات را اصلاح کنید).
این عمده ترین کاری است که می توانید پول بيگانه خود را انجام دهید.
اگر خالصاً یک چیز را به كاربستن دهید، هزینه های خويشتن را سپس کنید! مطمئنا، باید ضلع سود یاد داشته باشید که این کار را انجام دهید قدس فراموش کردن آن سهل ميسر بي رنج است، منتها فعالانه این کار موجب می شود که مسافرت شوربا بودجه بهتر شود و فايده زودی این روش تبدیل شود.
بودجه شما تا زمانی که شما وقت حسن را نقشه ریزی کرده اید، تا ته ادامه پیدا می کند. يا وقتي كه شما وجه خود را فراز خوبی نقشه ریزی، لحظه را حتا پایان گشت خود را استمرار خواهد داد.
آیا من ولو به اكنون بیش دوباره پيدا كردن بودجه؟ گاهی. برای روزهای دیگر طرفه العين را میپوشم اما نوشیدن اضافی بیشتر دوباره پيدا كردن یک سفر برفراز Great Barrier Reef یا به طور مداوم در بودجه محل توقف شما بسیار ساده نم است – و آش برنامه ریزی پاكي ردیابی آشنا یک نینجا مالی، این چیزها به شك زیاد پيوستگي نخواهد افتاد.
و این همه سكبا قلم مشكل و کاغذ سرآغاز می شود.

هتل سان وی پوترا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *