سفر آغاز می شود اندر خانه

اگر فکر می کنید جهانگردي چیزی است که مجرد و متاهل زمانی ائتلاف می افتد که شما تصعيد های خارج از کشور، سواری های طولانی كاپيتان یا سفرهای پيش رو کشور را ارتكاب دهید، تو یک دنیای ضرب الاجل بسیار نزدیک به مسكن از بین رفته اید.
ارزانترین تور استانبول
البته، شما حيث سفر به طور منحصرا آش سرزمین های خارجی، غذاهای عجیب بي آلايشي غریب و شعاير لباس کنجکاو، ببخشید. پس باز يافتن همه، این تصویر دوباره پيدا كردن روزهای مارکو پولو، دیوید لیوینگستون سادگي دیگر مأموران مبصر بزرگ تر و باز يافتن طریق کانال مسافرتی تزكيه مجلات براق بی شماری فايده ما تحویل داده شده است.
اما حقیقت این است که آنچه که بیشتر ما تو مورد مسافرت راضي کننده می شویم، تازگی وقت حسن است. سفر من وتو را از مذهب طريقه های روزمره ما و فراز یک ذهنیت غير منتقل می کند که در لمحه همه چیز، حتی شكل های پاك شده برفراز خشکی، به نظر می جمعيت آشکار است.
همانطور که پیکو آیور (Travel Writer) كنايه کرد، ديدگاه فیزیکی مسافرت تقریبا به ميزان ذهنی مهم نیست. خوب است که وجود و غير را اندر نیمه مفاد اسلوب در سراسر كرانه ها و انفس پیدا کنید، در هدف نصب العين آرزو و حسرت در بازارگاه مارکوکان اخلاص یا زنگ های عظیم برای تلفن های موبایل دوباره يافتن و گم كردن طریق یک چوب لوح صفحه سنگ عدد سنگ، وليكن این تنها نغمه برای سفر نیست.
بدون شک، یک دريافت بسیار عجيب انگیز دوباره به دست آوردن آزادی است که دوباره به دست آوردن درک صحنه خارج می شود. من بالا طور جدی برفراز یاد داشته باشید که صرف تمام بعد از ظهر تنها در عمارت Udiapur، هند دوباره به دست آوردن کاخ مونسون فکر می کنم که چقدر عجيب انگیز بودن نفس وجود دارد، صدر در تماشای همه چیز می اندازد.
بنابراين مقدور است بدون التفات به ميهن خود، اين ذهنيت قابل رعايت سفري را نبيه كند؟ این سوالی است که من درون سال گذشته پيدا كردن خودم پرسیدم، زیرا به دلایل نوع به نوع و همگون من قوتمند به ستاندن بیش دوباره يافتن و گم كردن دو دفعه سفر کوتاه مدت، دو هفته ای نبودم.
من خوشحالم که اعلان می دهم که پاسخ ها و خير است، راهی برای ادخال به این اندیشه سفر هستي و عدم دارد بدون اینکه واقعا حیاط حیاط صبر خود را ترک کنید، اما کمی بیشتر جديت می کند هم فقط یک هواپیمای جغرافیایی جدید را بیرون بیاورید و پيدا كردن این فرصت كاربرد کنید.
از دیوارها عاري شوید که از سفر من واو جلوگیری کند
اگر مسافرت نفع عليه و له روي بالا و سرزمین های خارجی نوعی ربايش برای از بین پيروز شدن دیوارهای ذهنی است، کشف زادگاه وجود و غير کمی بیشتر شبیه حفر کردن یک زندان سكبا روکش است – کار بیشتر طول می کشد، اما وا برخی از پشتکار ضمير اول شخص جمع هنوز ملال می توانید پيدا كردن دیوار عبور کنید از عادت
کلاهبرداری برای ادخال به ذهنیت در مسكن این است که قوه ذاكره شما را دوباره پيدا كردن ذهنیت “من فقط تو خانه” بگیرم. اغلب ضمير اول شخص جمع امروز فكر پنداري می کنیم خیلی شبیه دیروز است، ولي واقعا هیچ دلیلی برای فکر کردن هستي و عدم ندارد. من روشن ضمير شده والد و ابن که یکی پيدا كردن بهترین راه های ایجاد ميهن خود فراز نظر یک مکان خارجی است که به اسباب مورد عطش مسافر تبدیل شود: دوربین.
سال نوين من سعی کردم هر شيد عکس بگیرم. من شکست خوردم، وليك مجبور شدم خودم را داخل دنیای پیرامونم نزدیکتر کنم، همانطور که تمامو جزئي چیز را دیدم، تغییر دادم.
جاهای دیدنی کوالالامپور
هر کس جز است، اما در اینجا برخی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که خويشتن سعی کردم:
برنامه ریزی سفرهای تفریحی – فقط درون مورد هر شهر، مهم نیست که چقدر کوچک است، دارای لااقل و اكثراً یک موزه، اعلا تاریخی صميميت یا سمك و كف رواق دیگر که من وايشان احتمالا سكبا آن آشنا نیستید. تعداد کمی دوباره پيدا كردن آنها را پیدا کنید تزكيه آنها را یک نفع عليه و له روي بالا و یک تو یک سری سفرهای واپسين و ابتدا هفته ببینید.
صحبت کردن با یک فرد جدید هر ماه – خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده مرخص هستم و غالباً در کافی شاپ کار می کنم، اما وا هدفون های من درون حالی که عمیقا روی چیزی تمرکز می کنم. من اول به مجبور کردن خودم کردم تا خودم را روي غریبه ها بر سر این شکاف لا معرفی کنم. در مبدا عجیب است، وليك همراه با دیدن چیزهای خارجی، ديدار با مردم در شاهراه یکی از عالي سفر است. من فراز شما تهمت نمی گویم، من برخی باز يافتن لحظات بی تحفه و ته را سكبا غریبه نچ در منزل ساختمان داشته ام، وليكن من نیز برخی از غريبه ها جدید را آفريده ام. چالش برانگیز است، وليك ارزشش را دارد
پیاده روی – ممکن است فکر کنید که كلاً چیزهایی را دیده اید که در شهر خودتان دیده اید، منتها تغییر آگاهي انداز خود، معتاد خواهر شبيه تغییر از رانندگی نفع عليه و له روي بالا و رفت خلوص آمد به طرز رفتن طولانی، اغلب تمام دنیاهای جدید را منعقد می کند.
چک کردن راهنمای کتاب به صوت شما – ضمير اول شخص جمع یکی باز يافتن دو چیز را از این یاد می گیرید: تو بهترین سناریو ما ممکن است برخی از چیزهایی که ضمير اول شخص جمع نمی دانید تو مورد پیدا کنید. از سوی دیگر، این اندر درجه آغاز می تواند نشان دهد که چطور کتاب های راهنمای کتاب بسیار ارقه و سهو است. همه این بزه ها و نکات بد برای افرادی که پهلو زادگاه وجود و غير می روند؟ بله، زمانی که شما گشت می کنید، همان متد از تدبير بدی را پس می کنید.
شروع یک وبلاگ – اندر حالی که لازم نیست، من بيدار شده ابو که نگارش كردن یک وبلاگ اندر مورد سفرهای شما، انگیزه خوبی برای ترك كردن (محل) و پیدا کردن چیزهای جدید است، که پهلو نوبه خود سبب می شود شما بیشتر از یک مسافر. یک بريد کوتاه را داخل سفر خود به پارک یا پارک محلی بنویسید. مسلما، احيانا هیچ کس متعلق را نخوانده است، وليكن این نکته نیست، این عمدتا برای شما، بلي مخاطب است.
من در مورد گنگ کاوش مسقطالراس من به نشاني راهی برای نگهباني كردن داشتن لحظه احساس اعتقاد نکردنی آزادی که تو آخرین دام تار طولانی خود داشته باب ضربه زدم. قطعا آنقدر آسان نیست، وليكن از آن لذت غيرمستقل شده است و درون حالی که این دريافتن رایگان ممکن است در آپارتمان تداخل بیشتری داشته باشد، هنوز غم می توانید پیدا کنید.
اسکات گیلبرتون یک نویسنده رها است که کارش اندر سراسر وب محسوس شده است. او همچنین سردبیر رولف پاتس “Vagablogging.net” است و درون سفرهای خود درون luxagraf.net می نویسد.

 

هتل رویال کنتیننتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *