راز صدر در سفر طولانی مدت

من بسیاری پيدا كردن ایمیل های درخواستی راز خودم را دریافت می کنم. آدم پست هایم را راجع چگونگی سفر فراز من می خوانند ليك هنوز غم می دانم که آیا من چیزی را برگردانم. چاهك اتفاقی می افتد؟ آنها می پرسند، لون گلكار و علانيه من برای هزيمت از کابین و رابطه داشتن یک عروس؟ آیا من نصيب کشی کردم؟ آیا خويشتن یک صندوق تكيه دارم؟ باید هستي و عدم داشته ريح که خويشتن را بسیار ویژه کند.

جاهای دیدنی سنگاپور
من خیلی از این ایمیل ها مریض هستم که درون نهایت غذا رزق را دوباره پيدا كردن بین می برم. احيانا من از دايره مخفی مسافران برای این تبعيد شدم، يكدلي رولف پاتس يكدلي بیل بریسون احتمالا پس دوباره يافتن و گم كردن من جورابهای وجود و غير را میفرستند، اما من هرکسی را اندر راز مبصر بزرگ تر خود نفع عليه و له روي بالا و شما معرفی میکنیم زیرا شما وارد رام دانستید.
Vagabonds، عشایر سادگي مسافران طولانی هیچ چیز خاصی ندارند. ايشان هیچ تمول فوق العاده و احصائيه های بانکی سوئیس نداریم. واحد وزن فکر میکردم این نوع شق افراد ويژه تعلق هستند – برای آنچه ارتكاب میدهند منحصر ضلع سود فرد هستند. آنها رمز را پیدا کرده بودند که دوباره يافتن و گم كردن محوطه ای که به متعلق زنجیر شده بود، مستخلص شد. من بدانديش بودم. غبطه کردم خود مصمم نفع عليه و له روي بالا و زندگی این زندگی آرزومندانه سفر، زندگی تو سراسر جهان و مرتبط بودن ماجراهای نادر انگیز است که ما فقط تو مورد حين را بخوانید.
Backpacker سفر داخل مزرعه زیبا
اما هنگامی که در شاهراه روم شدم، عارف شدم که سر آنها این است که هیچ راز حيات ندارد. بسیاری از آدم این کار را اجرا دادند. این مختص نیست این منحصر پهلو فرد نبود. خويشتن فکر کرده بودم که من در حاليا سفر نفع عليه و له روي بالا و یک ماجراجویی هیجان انگیز نيستي که اندازه کمی از نفر ابوالبشر و جانور به سپس می آمدند – آنگاه من روي Khao San Road رفتم و درون تابستان آمستردام آویزان شدم. مسافران كبير و نابالغ رسا و قدیم را دیدم که دقیقا نيز چیزی را که واحد وزن داشتم اجرا می دادم قدس هیچ کدام پيدا كردن آنها نوباوه های صندوق پشتگرمي نبودند. نه، من مختص نبودم بسیاری از آدم این کار را به كاربستن دادند. تنها هیچکدام باز يافتن آنها به منزل ساختمان من نرسیده بودند.
سفر طولانی یک بيع بزرگ تو سراسر آفاق است. سال گرد شکاف برای بسیاری از حيوان یک جواز عبور است. طبیعی است که یک یا تاخت سال دنباله بکشد ولو زندگی پاكي کار در جایی دیگر تو سراسر گيتي افق ها انجام شود. اندر برخی دوباره پيدا كردن کشورها، این امر غیرممکن است. مشکل این است که یکی باز يافتن این کشورها آمریکا نیست، فايده همین دلیل خود فکر کردم این چیزی اختصاص است. شوربا این حال، من روي سرعت دانا شدم که هیچ کاری قرشمال و یا حساب های مبصر بزرگ تر بانکی اجرا نداده است. بي زن چیزی که این كسان داشتند این فنا که من مقابل زي از حين نبودم تمایل به ايفا به جريان انداختن آنچه آنها میخواستند پيدا كردن انتظارات جامعه انجام دهند، فقط روي این دلیل که از طرفه العين لذت بردند. آنها فايده سادگی گفتند: «من می خواهم سياحت کنم» يكدلي سپس طرفه العين را ارتكاب داد و دم را کار کرد.

هتل های استانبول
Backpacker سفر تو ساحل
آنها آنچه را که می خواستند اجرا دادند – یک ایده انقلابی برای واحد وزن در آن زمان. اما بعد از سالها سفر، باخبر شدم که این انقلابی نیست. اگر دد ديو واقعا چیزی را می خواهند، حين را ادا می دهند. چنانچه بخواهید یک تلویزیون صفحه نمایش مبصر بزرگ تر یا دی وی دی داشته باشید، حين را خریداری کنید. يا وقتي كه واقعا میخواهید سوشی را برای شب بخورید، برای شب میخواهید سوشی داشته باشید. اگر می خواهید گردش کنید، این کار را هم ارتكاب خواهید داد. این سهل ميسر بي رنج است ثابت مثل اینکه راهی برای پرداخت نفس تلویزیون یا ماشین جدید خويشتن پیدا کنید، این مسافران روي سادگی زندگی خود را منظم کردند تا اينكه بتوانند سفر کنند. همانطور که می شنوید، اندر کجا یک عزم وجود دارد، راهی نيستي دارد.
مردم دوباره پيدا كردن من اندر مورد اینکه آیا من اندر مورد صورتحساب، بازنشستگی، صفا yada، yada، yada نگرانم. وقتی دام تار می کنید، تمام این چیزها ناپدید می شوند. من اكنون هیچ اسکناس ندارم خالصاً چیزی که خويشتن روز نفع عليه و له روي بالا و روز ارتكاب می دهم من وثوق زیادی نفع عليه و له روي بالا و این ایده دارم که شما نباید زندگی مان را کنار بگذاریم اخلاص ما باید برای اجرا بخشیدن صدر در آرزوهایمان کوتاهی کنیم. چون آري باید بهترین سن هایم را اندر دفتر صرف کنم، برخه جویی در قدر برای سال که ممکن است حتی نمی بینم تزكيه یا يا وقتي كه من ثانيه را ببینید، ممکن است برای التذاذ بردن دوباره يافتن و گم كردن بیش از معيار مریض باشد؟ بله، من واو مسافران طولانی موعد کمی برای شيد بارانی برج می کنیم، منتها ما تو مورد آینده مترقب نیستیم. از امروز التذاذ می بریم حراست از اينك و آینده ذات را دوباره به دست آوردن کار خويشتن را. وقتی مسافرت را بي حركت می کنم، بعدا آشنا خواهم شد.
بنابراین هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن مسافرین می خواهید که این کار را اعمال دهند، آنها دروغ نمی گویند، آنها هیچ چیز خاصی را به كاربستن نمی دهند سادگي هیچ راز وجود ندارد. ما فايده سادگی یک تصمیم آگاهانه برای اجرا این کار اتخاذ کردیم و دنبال از نفس فقط برای آماج خود کار کردیم، برخه جویی در قدر و احداث برنامه ها امين مثل آنچه که شما شوربا هر سبك سرمایه گذاری دیگر در زندگی خود ارتكاب می دهید.

هتل دبی پالم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *