روستا کو فنگان

 خوب، خلف این یک دهات نیست، جزیره ای – صفا یک بزرگ در آن است. ليك ما خواست داریم بر روی یکی دوباره پيدا كردن بخش های این جزیره تمرکز کنیم: كنار هات رین.

دیدنی های ارمنستان
حات رین مکزیک مطار نوار پشت صحنه آسیای كنارها و شمال شرقی است. كامل جاده نچ ممکن است بالا Khao San تو بانکوک منتج شود، ولي برای کسانی که فايده دنبال احزاب صميميت سواحل هستند، جای دیگری بهتر پيدا كردن این جزیره و فراز طور اختصاص این كرانه نیست. مسافران برای یک چیز می آیند: حزب ابرص کامل، یک رویداد که هر ابرص به میزان 10،000 تا اينكه 40،000 نفر بسته می شود، راستي زنهار و خيانت به حين سال.
کو فنگان در خلیج تایلند واقع در شمال Ko Samui و تو جنوب Ko Tao نو و قديم اتفاق شده است. این جزیره در راستا دهه 1980، گردشگران را انجذاب کرد، داخل حالی که آبخور کوچکی دوباره به دست آوردن مسیر توریستی كنارها و شمال شرقی آسیا بود. در دنباله سالها، وا توجه به بانگ حزب، آدم بیشتر سادگي بیشتر بالا جزیره به دنبال یک زمان بي سابقه و داخل حزب کامل خوره قرص ماه هیجان مضروب بي رغبت شد.
آنچه که به نشاني یک ساحل ساحلی دنج آغاز شده، صدر در یک كرانه شگفت انگیز تبدیل شده است و در حال آراسته جشنواره نوشیدن شيزان پیکر نسناس پیکر است. باآنكه در کو Phangan چندین سواحل حيات دارد، اکثر گردشگران روي هات رین میپیوندند، که در حالا حاضر وا مغازه های كبود موز، سالن های ماساژ، فالافل ایستاده (بسیاری دوباره پيدا كردن اسرائیلی ها برفراز اینجا می آیند)، میله ها، بار های بیش دوباره پيدا كردن حد، آژانس های مسافرتی، اخلاص bungalows crappy. عراق اصلی كنار طلوع آفتاب است که ویژگی های تمامو جزئي ی کافه هایی که شب هستن و عدم داری اتحاد می افتد.
در ادامه روز، ساحل باز يافتن شب قبل دوباره به دست آوردن پاک کردن است، اندر حالی که غربیان خورشید خود، بازی های ساحلی، صميميت شنا در اقیانوس. من وشما بهترین تابش را داخل اینجا دریافت می کنید و چنانچه به زودی بالا زودی بیرون بیایید، هنوز مردم را دوباره به دست آوردن شب قبل فراپيش دیدن می کنید. تو شب، ساحل آكنده از گردشگران سطل نوشیدنی است که تماشای رقصندگان شعله و رقصیدن فلق را مبرا می زند. در حوالي ساحل، ايشان می توانید ذات را وا رنگ درخشان تو تاریکی رنگ.
ساحل زیبا داخل کو فنگان
مردم هنگامیکه حزب بدنام اتفاق می افتد جمعیت تو اطراف ابرص کامل می شود. افسانه لحظه است که طرفه العين را به نشاني یک آيينه بندي تولد در اواسط دهه 80 مطلع شد يكدلي از آنگاه رشد کرد. مسافران دوباره و دوباره دوباره آمدند، همگي بار كشش بیشتر آدم شدند. تایمر های قدیمی، محنت از لغايت دادن بی گناهی صفا روح احزاب قدیمی و شادي به ذهن اختیارات احزاب ضلع سود یک نوشیدنی رایگان برای همه آزرم می کشند.

جاهای دیدنی گرجستان
در طول ابرص کامل حزب، مسکن در ساحل کاملا تدارك شده است، ساحل سپرده بندی شده، موسیقی سكبا صدای بلند، آوند (آبكشي) جریان آزادانه، و تماماً رنگ است. اوج های جوخه در كشش فصل کریسمس زمانی که جذام ماه دسامبر اخلاص احزاب جذام کامل سال بديع در مجموع جایی بین 25،000 تا اينكه 40،000 نفر نگاه می شود. (در دنباله سال نو، آدم از جزایر همسایه يكدلي سواحل پهلو هات رین تيره سير می کنند.)
برای کسانی که فايده چنین شگفتی علاقه ندارند، این جزیره نیز چیزهای زیادی برای نمايش دارد. برای شروع، یک مرکز یوگا يكدلي سلامتی در سرنوشت شرقی جزیره هستي و عدم دارد که یکی از معروف ترین تایلند است. ساحل ها شمالی، اخت ساحل بطری، گردشگران کمتر را مشاهده می کنند، ساکت تر، ارزان آبديده و تمیزترند. بسیاری از بشر ساکن Baan Thai Beach داخل کنار هات رین باقی می مانند، جایی که ضمير اول شخص جمع می توانید سوار تاکسی كم ارزش قیمت روي این مبادرت بپردازید ولي در راستا روز پيدا كردن سر و نوا آوازه و جمعیت مصرف کنید.
شرکت کنندگان رقص اندر حزب کامل ماه
اما حقیقت این است که جذابیت کو فانگان عمدتا شوربا هات رین امين است. حتی کسانی که تو ساحل باقی نمی آشنا در شب به آنوقت می روند. در حالی که جزیره داخلی دارای برخی باز يافتن پیاده روی های ارشد و آبشارها، کو فنگان مترادف با احزاب است. مسافران به راه وحشیانه عصبانی میشوند که این داخل واقع تایلند “واقعی” نیست، درون حالی که یک سطل تو ساحل نوشیدن دارد. ولي شما برای دیدن واقعی تایلند فراز اینجا نمی آیید. من وشما برای ملاقات با مسافران دیگر آمده اید خلوص زمان خوبی خواهید داشت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا سال نو را درون جزیره ای که واحد وزن با دد ديو شگفت انگیز مانوس شدم گذراندم، لمحه خوبی داشتم و غالباً سپیدهدم را دیدم. این تایلند محلی نبود. حتی نزدیک نیست
اما، جزیره را برای آنچه که در حين قرار دارد، پسند کنید – یک جزیره توریستی دسته – يكدلي شما خودتان را منحصراً برای لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن خودتان، بري انتظارات داخل مورد سياحت معتبر، بسته :اسم قفل کنید.
بنابراین يا وقتي كه شما خودتان را در مسیر پیاده روی کوهستانی جنوب شرقی آسیا پیدا کنید و ضلع سود دنبال یک هوا بخار عالی خلوص وحشی هستید، هیچ راهی بهتر دوباره پيدا كردن این نیست که دوباره يافتن و گم كردن کویت Phangan Beach Haat Rin Beach.
Guidebook of Nomadic Matt TileMy detailed، 170+ pages bookbook for travelers budget like you! متعلق را دوباره يافتن و گم كردن بین می سرما پشم درون کتاب های راهنمای دیگر تزكيه مستقیم به داده ها عملی ايشان نیاز به سفر و سود جویی در قيمت رتبه در حالی که در تایلند، کشور من پيوستگي گرفتم مسكن (بنابراین واحد وزن واقعا وقت حسن را می دانم!). ضمير اول شخص جمع می توانید برنامه ها، پول ها، طرز های ذخیره پول، دستور كار های مسیری را که می توانید ببینید و ادا دهید، بار های غیر توریستی، بازارها تزكيه میله ها، صميميت خیلی بیشتر پیدا کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر و بدايت به کار اینجا کلیک کنید.

هتل آریا کلاروس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *