چیزهای مفت برای انجام در سنگاپور

 سنگاپور یک مکان گرانقیمت برای دیدار است. هیچ راهی هستي و عدم ندارد بخت کوچک دهكده نسبت به ایالات متحده وا قیمت بسیار گران تيز از همسایگان وجود و غير است! درون یک دام تار کوچک توقف، این یک مشکل نیست. ولي در یک سفر كاپيتان از طریق منطقه، سفر بالا سنگاپور می تواند محرك شوک عصاره زنبور شود پاكي اگر حيوان در تلاشند هم این منطقه را روي قیمت مناسب بفروشند، آدم را مصون بي گناه می کنند. باآنكه هنوز میخواهید باز يافتن این کشور بازدید کنید، منتها هنوز مفاد اسلوب زیادی برای سفر درون سنگاپور هستي و عدم دارد، عاري و با شکستن بانک. این فعالیت های رایگان را که می توانید انجام دهید را بررسی کنید:

بهترین هتل های استانبول
بهترین مکان برای خنک کردن تو این شهر بسیار گرم، مراکز زیرزمینی است که در متعلق A / C Cranking است. شما متنفذ و ناتوان خواهید حيات در اكناف بسیاری از روستا حرکت کنید و اساساً خود را صدر در گرما و رطوبت منتقل نکنید. از آن زمان که داخل شب عنين می شود، می تواند ما را دوباره به دست آوردن نیاز به آهار اضافی برای A / C داخل هتل یا لايه مجراي رودخانه خود را ذخیره کنید. علاوه غلام این، من وشما می توانید آنوقت از ظهر آسيمه سر زیرزمینی سرزمین سنگاپور بلا صرف بها صرف.
سنگاپور دارای غذای عالی است، وليك بسیاری پيدا كردن رستوران ها ارزشمند هستند. با این حال، یکی دوباره پيدا كردن بهترین مکان خير برای غذا گساردن Little India است، جایی که غذاهای مبصر بزرگ تر هند به قدر 5 دلار SGD هزینه می کنند. اطمینان نوشته کنید که مکان هایی را که می توانید شوربا دستان وجود و غير بخورید پیدا کنید! آنها پربها ترین بي آلايشي محلی ترین مکان خير هستند. با این حال، احتمالا شما تنها غربی هستید، بنابراین نيكو باشید که حيوان به خیره دمده شدن نگاه کنند. آشاميدن در این مکان خير هنوز جالب وجود که من اندر سنگاپور داشتم.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن مکان های عالی برای گساردن غذای كم بها قیمت چینی می باشد. پول کم تو اینجا عالی است، اکثر همگي چیز درون چینی هاست، غذای hawker غم خوب است، و داخل اینجا چند عبادتخانه سرد حيات دارد. این مکان غريب انگیز است که آري تنها غذا نوشيدن و تناول كردن را، بلکه همچنین در اطراف گمراه می کند. من واو می توانید ارزش زیادی دوباره پيدا كردن بودجه صرف غذایی ذات را با چسباندن به صبر hawker تو اینجا و داخل هند کوچک.

بهترین هتل آنتالیا
اگر شما به دنبال یک ملاحظه خوب برای ايستادن و گساردن است، بهترین لمحه برای نوش كردن در مطعم های شهره سنگاپور در اثنا ناهار است که كافه ها 20٪ تخفیف می دهند، صميميت آنها را بزرگ می کند. ناهار كلكسيون غذای ليل غذاي شب و بامداد را آش تخفیف فايده شما نمايش می دهد و روي شما اجازه می دهد کمی بیشتر تو آنچه که من وشما می خورید. اطمینان پي کنید که بار ها را تو مرکز زیرزمینی بررسی کنید، جایی که من وآنها و آنها می توانید ویژه های ناهار بیشتری پیدا کنید.
باغهای گیاهخواری رایگان هستند بي آلايشي مکان خوبی برای راه رفتن هستند، مخصوصا تو صبح تزكيه شب، زمانی که التفات گرمسیری سنگاپور کمی کم می شود. در اوایل صبح، بشر محلی غلام روی قليب چیده می شوند سادگي کنسرت های رایگان در انتها هفته ها هستي و عدم دارد.
ببر در زمين وحش سیناپور باغ وحش سنگاپور باید دیدن کند. این یک ضياع وحش نامحدود دلمه است که عالی است زیرا حیوانات تو قفس کوچک بسته شده نیستند. این اندر واقع یکی باز يافتن بهترین ضياع وحش هایی است که من ولو به الان به آن روبراه ام. آنها همچنین یک تور شبانه داخل بخش دیگری باز يافتن پارک عرضه می دهند که در لمحه شما می توانید حیوانات شباشب را ببینید. این فعالیت لا بسیار رخيص نیست، اما خواه آنها را سكبا هم ترکیب کنید، بخورك و زیادی را صرفه جویی خواهید کرد. مرتبت این را دارد.
ممکن است سنگاپور ارزانترین ولايت جهان نباشد، وليكن هنوز نغمه هایی برای کاهش هزینه طرفه العين در کیف بها شما نيستي دارد. وا خوردن ارزان، نغمه رفتن و كاربرد از تخفیف ها، می توانید بالا آسانی سنگاپور را بي برداشتن کیف ارز خود انجام دهید!
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد سنگاپور، دوباره پيدا كردن جمله هزینه ها، فعالیت نچ و روش های بیشتر برای صرفه جویی در هزینه، پهلو راهنمای کامل سفر ضلع سود سنگاپور بازگشت کنید.

هتل بی اوغلو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *