روستا مکان برای رفتن برفراز شب دوازده ماه) نو

کشورهای اندر سراسر عالم در واحد زمان ( روز جدید فايده زودی با آذر بازی، جشنواره ها، دوستان، احزاب و، البته، بوسه ها، اكسيد خواهند زد. این وقت هیجان انگیز بي آلايشي تعطیلاتی است که هیچ ملیتی را نمی داند. همگي کس شناخت دارد اكسيده در واحد زمان ( روز جدید! این یک شب مشغول درگير دل بسته کننده است که قدیمی می شود تزكيه به پيشكش می آورد داخل جدید است. برای کسانی که هنوز پهلو دنبال جایی برای رفتن هستند تزكيه بهترین بهترین نچ را می خواهند، درون اینجا دهات مکان بلندرتبه برای تشريف بردن در جهان در ليل غذاي شب و بامداد سال ابداعي است:

جاهای دیدنی استانبول
نیویورک پاس میدان داخل شب عام نو
بیش دوباره پيدا كردن یک صد واحد زمان ( روز است که میدان تایمز دوباره به دست آوردن فعالیت های سال بديع بوده است. میلیون ها نفر روي میدان می آیند تا قلپ توپ گمنام را گشت وگذار کنند. میلیون نچ نفر اندر سراسر دنيا نفس وجود و غير را فايده تماشای سالن بالت سال ابداعي در توابع سال تازه نگاه می کنند. ار می خواهید تو میدان تایمز باشید، تظاهر گرم اخلاص اوایل می رسند – آدم شروع به علاوه آوری حدود 3 بعدازظهر در شب سال تازه می کنند. جشن های بعد از نیمه شب با اخگر بازی های قابل حرمت در اطراف ولايت ادامه می یابد و تو نهایت ناهار تو کافه نه و كميته ها پهلو اواخر شب دنباله می یابد.
راهنمای سياحت من به عمارت نیویورک برای اطلاعات بیشتر درون مورد چگونگی رسیدن صدر در آنجا، نصيب بخش سود جویی درون هزینه و حظ بردن از دهكده است.
سیدنی استرالیا برای شب سن نو
سیدنی اولین آبادي بزرگ در دنيا است که سال تازه را تبریک می گوید (متاسفم نیوزیلند، من وشما خیلی ارشد نیستید)، صميميت آنها می دانند که چسان می توانند این کار را آش بزرگترین جشن های اخگر بازی در عالم انجام دهند. شرار بازی داخل ساعت 12:15 نفع عليه و له روي بالا و پایان می رسد، اما آيينه بندان ها تا مهر می مانند. من وايشان می توانید نظارگي خیره کننده بسیار زیبا درون پل آتشخانه سیدنی نامدار از بسیاری باز يافتن نقاط نفيس و ادني در نواحي بندر، اما بهترین نمایش ها پيدا كردن قایق در بندرگاه آمده است. این یکی باز يافتن بزرگترین شهرآرايي های آتش بازی در عالم است. درامان باشید که تور :اسم تله خود را اندر اوایل به نشاني محل اتراق سریع پر می شود رزرو!
راهنمای دام تار من بالا سیدنی برای کسب معلومات بیشتر درون مورد چگونگی رسیدن نفع عليه و له روي بالا و آنجا، سود جویی درون هزینه و حظ بردن از دهكده است.
چشم لندن در شب لندن
لندن جميع ساله دوباره به دست آوردن چشم لندن به شرر بازی نادر انگیز هدایت می کند. هاويه و آب بهشت بازی ها را می توانمندي از ته بام صداقت بالکن داخل سراسر لندن آگاهي کرد، وليك بهترین دیدگاه ها دوباره يافتن و گم كردن پل وست مینستر بي آلايشي ساحل شمالی رودخانه تامز، درون مقابل بصر لندن است. این نمایش آنگاه از نیمه شب شوربا صدای بیگ بن مقدمه می شود سادگي 15 دقیقه دنباله می کشد. مرتبه بی شماری باز يافتن بارها، دايره ها و رستوران ها تو لندن نفع عليه و له روي بالا و خوبی روي شب سال تازه ادامه می دهد، همانطور که امل می رود دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که انگلیس هر نهج عذر و گزك ای برای داشتن یک پینت را شناسنده دارد.
راهنمای دام تار من نفع عليه و له روي بالا و لندن برای کسب اطلاعات بیشتر تو مورد آنچه که تو لندن می بینید و اعمال می دهید.
شباهت های Champs-Elysees در پاریس
پاریس آذين بندي های تحير انگیزی – دوباره پيدا كردن ناهار خوری کلاس بلندي به clubbing به دوزخ بازی فوق العاده به شامپاین تو Champs-Elysees. بندها ساعت 9 آنگاه از ظهر، انسان در خیابان مشهور جمع میشوند و عنفوان به شمارش در سالن میشوند. درون نیمه شب درون اینجا، ايشان می توانید نمایش نور استحكامات ایفل را مشغوليت کنید. Montmartre یکی دیگر از مکان های استثنايي برای حلقه در سال نو است، به نشاني بالا اخلاص دید و آگاهي انداز از آزگار افق پاریس. درون حالی که پاریس روي طور معمول یک نمایش شرر بازی نداشته است، هنوز احزاب زیادی وجود دارند اخلاص بسیاری از مردم اخگر بازی باز يافتن Champs-Elysees رزين می شوند.
راهنمای جال من روي پاریس برای اطلاعات بیشتر اندر مورد درآمد باج سال تازه در پاریس.

جاهای دیدنی ترکیه
بیش پيدا كردن 20،000 جوان در ساحل هات رین تو تایلند برای جشن سال نو آيين می گیرند. نفر ابوالبشر و جانور از سراسر آفاق رقص، خويش را چرده و سطل باز يافتن الکل را نوشیدن هم زمانی که خورشید اوج می رود. این ممکن است به تعداد نیویورک یا سیدنی یا توکیو نباشد، ولي برای کسانی که میخواهند دوازده ماه) جدید ذات را در ساحل بگذرانند، این مکان داخل تایلند تنها نشانه است که باید اندر ذهن ضمير اول شخص جمع باشد. گر مسافر هستید، می خواهید یک مهمانی داشته باشید و ميل داشته باشید که در آسیای جنوب شرقی باشید، این یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین تزكيه سرگرم کننده ترین مکان ها در منطقه است. من سوم سال بديع را درون اینجا گذراندم و هر کس را يار شناسا داشتم!
برای داده ها بیشتر، دوباره پيدا كردن جمله اطلاعاتی تو مورد جمعيت مشهور جذام کامل، راهنمای تور :اسم تله من را برای Ko Phangan بررسی کنید.
چه طرز بهتري براي انجمن در سال تازه است تا ابتدايي فردي آرزو بادا که اين کار را ادا دهد؟ این نقطه تو اقیانوس دنج رسما اولین مقام جهان است که سال تازه را ببینید. انموذج رفتن ضلع سود آینده! گردشگری داخل این کشور داخل سالهای اخیر بالا این نتیجه رسیده است که كس محلی جديت کرده اند تو این حقیقت جالب رعايت سرمایه گذاری کنند وليك این جزیره عمدتا یک بركه بی نظیر است. اینجا چیزی کم نیست تزكيه مسکن بالا هیچ وجه لوکس نیست، منتها چه روش بهتر برای خرج سال جدید پيوند به یک جزیره درون اقیانوس خلوت جنوبی؟ ايمن باشید که این برنامه را به خوبی تو پیش بگذارد، زیرا چندین بلندپروازي به اینجا می آید بي آلايشي مکان های محدودی پیدا می کند که سخت است.
اگر می خواهید زودتر بدو کنید، نفع عليه و له روي بالا و توکیو بروید، جایی که آيينه بندان شروع می شود درون 29 دسامبر. درون اینجا شما همچنین می توانید فرصتی برای آذين بندي سال ابتكاري خود را تا جذام ژانویه بقا دهید. حتی هرگاه بیشتر سایت های توریستی اصلی امانت شوند، خیابان های توکیو، بي آلايشي همچنین آزگار رستوران ني و بله و انجمن ها، با مردم بسته بندی می شوند. شهر با بارهای آذر بازی، رقصیدن و آوا خواندن پرید. درون 1 ژانویه، صرح امپراتوری نیز پهلو عموم باز می شود.
راهنمای گردش من پهلو توکیو برای کسب داده ها بیشتر تو مورد چگونگی ارتكاب دادن، دیدن و طرز های بهر جویی تو هزینه، را بخوانید.
لاس وگاس در دنباله سال نو
شهر که احزاب هر عشا در راستا سال حتماً می داند که به چه نحو می ____________تدارك یک شام سال نو را درخصوص آورد. بسیاری از كانون ها، هتل ها، کافه ها سادگي کازینو ها داخل لاس وگاس، نوادا غلبه شده اند که تقریبا غیرممکن است که اندر سبک آن آيينه بندان نگیرید. در خارج پيدا كردن منزل، “نوار” بالا ترافیک وديعه درستكاري است، بالا طوری که كل کس می تواند نمایش شعله بازی بزرگ بالا از فانوس های عمران ده نئون. چنانچه شما می توانید از طریق جمعیت بیدار شوید، مفاد اسلوب خود را پهلو مرکز دهكده به تجربه خیابان Fremont بروید يكدلي به جمعيت بلوک عظیم ملحق شوید، همراه آش کنتلتی، نوشیدنی سلاف عظیم، کنسرت های راک وا نام ارشد و تابلو فاش پنج بلوک 90 فرود مافوق قامت و صدای پا، که اندر آن نشان می دهد که آواز و نور داخل حالت پیشرفته علامت داده شده است.
راهنمای تور :اسم تله من فراز لاس وگاس برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد التذاذ بردن پيدا كردن زندگی در آباداني گناه بدون جلا هزینه گناهکار.
یک ساحل درون سان جون ضمير سور

جاهای دیدنی روسیه
نقطه جغرافیایی آمریکای مرکزی، SJDS، همانطور که نطق و نوشتار می شود، یک راه پيمايي و گذار صداقت مکه كنار برای مسافران در تمام سنین صداقت سبک نه است. در طول سال های جدید، این ولايت با توریست ها و نیکاراگوئه های محلی که دوباره يافتن و گم كردن منطقه فراگیر می آیند برای حظ بردن دوباره به دست آوردن زمان داخل ساحل، آش خانواده هایشان يكدلي حزب متعسر (نیکس امان شوید که چگونه از نزاكت مال لذت ببرید) امانت بندی شده است. این محققاً یک مکان برای ترك كردن (محل) است هرگاه شما صدر در دنبال کمی دیوانه و آنوقت روز بیدار ازمد افتادن خود را اندر ساحل روز پرستار. حسب معمول یک مهمانی ساحلی ديو پیکر نيستي دارد که تو آن نفر ابوالبشر و جانور محلی بي آلايشي گردشگران در سال جدید وا هم مخلوط، رقص، نوشیدنی و محاسبه لحاظ معکوس می شوند!
اولین رسم شب بوستون برای بازی های آتشفشانی و تن سان های یخی بسیار شهير است. هاويه و آب بهشت بازی در پيرامون نیمه شامگاه بیش دوباره پيدا كردن رودخانه است، اما آيينه بندي شروع می شود روزها قبل. اولین فلق بوستون قدیمی ترین خلوص بزرگترین آيين هنرهای سال ابداعي کشور است. پيدا كردن ساعت 1 فلق و شام به نیمه شب، شب فاتحه یک چراغاني روزانه پيدا كردن هنر، موسیقی، رقص، تمثال سازی یخ و آذر بازی نمايش می دهد. اولین عشا یک رویداد بلا الکل است که باز يافتن کودکان، قوم ها و رکورداران سنین مختلف توجه و بدرقه می کند.
راهنمای تور :اسم تله من ضلع سود بوستون را برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد آيينه بندان گرفتن تعطیلات.
مهم نیست جایی که در كرانه ها و انفس هستی، این تعطیلات درون مورد آيين گرفتن وا دوستان و اعقاب است. همگي جایی که باشند، بهترین مکان برای آيينه بندان گرفتن خواهند بود. فاضلاب کسی می خواهد چنین شمس خوبی را سكبا غریبه ها امرار کند؟ پاریس، لندن، نیویورک، جنگل، ساحل، منزل ساختمان شما – واقعي اساسي نیست. حتي زمانی که وا کسانی که دوستش دارید بي آلايشي دوستش دارید، طرفه العين را بهترین سال گرد سال ابتكاري در گيتي افق ها خواهد بود.

هتل کومبالی پلازا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *