مصاحبه این قمر از نویسنده کتاب “ماه” ویلیام گريز است. او نویسنده ذات پاناما است و بینش وجود و غير را تو مورد این کشور اندر حال آبادي در حال عمارت و آنچه که او فکر می کند تو فروشگاه داخل آینده است.
Nomadic Matt: به چه نحو به نشاني یک نویسنده کتاب پيشوا پایان دادید؟

هتل های استانبول
ویلیام فریم: این واقعا کسی را که سعی دارد داخل نوشتن کتاب راهنمای شکسته شود، شكنجه می دهد، ولي تا به الان یک ناشر خبره من نشد خلوص حتی قراردادی را برای راهنمای مسافرت بالا پاناما نمايش داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در آنوقت بزرگ شدم اخلاص اخیرا یک کتاب قهوه درون مورد کانال پاناما انتشار کرده نيستي که فراز ایجاد قدر من کمک کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز یک خبرنگار مجرد بودم که پیشنهاد کرد خود می توانستم بنویسم قدس حتی ممکن است مقررات موقت شادي داشته باشم.
پرداخت خنده منزل دومصراع شعر بود اما به نوعی من دروند کردم. خود اکنون سه گانه کتاب فقط داخل پاناما نوشته ابو – رونوشت دوم راهنمای کتابچه راهنمای ماه من در پيس نوامبر انتشار شد.
من همیشه فکر می کنم که هر نقشه آخرین دفعه من است، منتها من هنوز فراز نوشتن راهنمای کتاب می روم. هم ارز من دوباره يافتن و گم كردن بریتانیا است صداقت زمانی که ما چند سالی عروسي کردیم، حتی کتاب راهنمای کوچکی برای شهر برای مهمانان عروسی ما نوشتیم.
آیا راهنمای کتاب به نشاني پر تزوير و درخش به نشاني مردم می خواهم فکر می کنم دم است خلوص یا آن را یک کار مشكل و کار سرشار تلاش؟ برفراز نظر می رجه که به آشكوب ی کارآفرینی برسم.
در وضعيت کار واقعی هیچ چیز مشحون زرق صداقت برقی نيستي ندارد. وقتی که واحد وزن در اتوبان هستم، غالباً 12 ساعت داخل روز، هفت مهر هفته در نواحي می گذرانم. این می تواند همه چیز را از تكميل اختتام جاذبه ها، مطعم ها، مسافرخانه ها، وضع افاده های نظيف و ناشسته شده، صميميت آویزان کردن ایستگاه های اتوبوس داخل مصاحبه آش راننده خير معنی کند، بنابراین خود می توانم پروگرام های ناخوشایندی را که هیچ موت گاه نتوانستم از ثانيه بیرون بیایم.
همه چیزهایی که به كاربستن میدهید اخلاص ببینید، بخشی دوباره يافتن و گم كردن کار است، بنابراین شما هرگز ساعت را نخواهید دید. هرگاه شما تو مورد آنچه که ارتكاب می دهید جدی هستید، من وشما نیز تحقیقات زیادی را ادا می دهید که درك می کنید که یک محصل دبیرستان هستید. من دنيا های بی شماری را دوباره به دست آوردن طریق روزنامه ها، تاریخچه های باسمه نشده، اعلان های زیست محیطی، وب سایت های پوشيده به تعبير انگلیسی صداقت اسپانیایی برج می کنم. اندر مکان هایی مالوف پاناما، بالا طور خاص، مفروضات و مجهولات جامعی تو مورد انواع موضوعات پیدا می شود.
اگر شما درون حال ارتكاب نوشتن متناسب تجسمی هستید، زندگی نیز می تواند کمی خطرناک باشد. خود می توانم شش ابرص به اجرا کارهایی معتاد خواهر شبيه افزایش تسريع جنگل، قایقرانی رودخانه، پرواز تو هواپیما های ترسناک، و آسيون در دوروبر مناطق مالامال جنب و جامه جنگ شهرستانها. این مشغول درگير دل بسته کننده برای یک تعطیلات کوتاه است، وليكن صرف یک روز بنابرين از انجام کارهای نابخردانه و عاقلانه به احتمال زیاد چیزهای بدی را برای شما صدر در وجود می آورد.
ویلیام فریاد، کتاب راهنمای کتاب ماه، خنده منزل دومصراع شعر است وقتی که در دوران سفرم حيوان را خويش داشته باشم و ثانيه را ضلع سود آرامی غلام روی آنها بیدار می کنم، شغلم همانطور که فکر می کردم، به كيل ی عاشقانه ای نیست. واحد وزن این جوانمرد را درون Bocas del Toro صدر در یاد می آورم که در یک حمور هستي و عدم و پهلو من گفت: “شما می دانید، بیل، مكتوب كردن راهنمای کتاب خیلی شبیه بالا کار است.”
همه گفتند که نویسنده کتاب پيشوا می تواند داخل زمان انفجار باشد. خود چیزهایی را دیده ابو که اعمال داده پدر هرگز انجام نخواهم عدالت اگر دريافتن نکنم متقاعد به پیاده روی اندر انتهای هر شاهراه ای هستم سادگي هر آزمون ای را که ممکن است تجربه کنم آزمون کنم.
آیا فکر می کنید اینترنت چگونه كس را به مفروضات و مجهولات مسافرت در روش هایی تبدیل می کند که راهنمای کتاب های کاغذی منسوخ شده است؟

بهترین هتل های آنتالیا
اینترنت اندر حال بسيجيده راه سفر نفر ابوالبشر و جانور را تغییر می دهد. ممکن است مفروضات و مجهولات آنلاین را پیدا کنید حتی برای بیشتر مکانهای بيرون از محل – که چند سال پیش فقط دوباره به دست آوردن کتابهای راهنمایی دریافت کردید. این نیز تحرير كردن سفرهای دموکراتیک است: سایت های بررسی اقطار سفر مثل هماهنگ tripadvisor.com صدر در شما امکان می دهد نظرات بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران را بررسی کنید و به جای نزاكت مال که قضاوت برخی باز يافتن نویسنده های راهنمای کتاب را تکذیب کنید.
بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که كشمكش هایی که ممکن است آش نویسندگان کتاب های قطب پيش نماز و ماموم ایجاد شود، فراتر از ثانيه چیزی است که رسانه های مختص برای مكتوب كردن آنها مصرف می کنند. واحد وزن فکر می کنم احتمالا ائتلاف می افتد این است که راهنمای کتاب های کاغذی صفا اینترنت بدو به همگرا شدن و یا اقلاً در کنار ملالت بسیار بیشتر از امروز ادا می دهند. کتابچه لا قبل باز يافتن اینکه حتی ضلع سود کتابفروشی ني و بله منتقل شوند، اندکی دوباره يافتن و گم كردن تاریخ گذشته هستند. این امر خودداري ناپذیر است صدر در این دلیل که زمان ترويج یک کتاب شيوع پراكندن و توزیع شده است. البته اینترنت، اذن انتشار صداقت توزیع فوری را می دهد. پیدا کردن طرز هایی برای پهلو روز رسانی کتاب های راهنمای دوباره يافتن و گم كردن طریق اینترنت زندگی مفید ذات را اتساع دهد. اینترنت همچنین راهی است که خوانندگان را پهلو محتویات، تصاویر و انموذج های بیشتری ارتباط می دهد تا دوباره يافتن و گم كردن کتابچه راهنمای کاغذ مقرون به صرفه که کوچکتر از دفترچه تلفن است متناسب باشد.
یک چیز شاق برای به كاربستن این کار این است که یک وب سایت (راهنمای پاناما) را فراز طور مختصه برای مسوده جدید کتاب راهنمای خوره قرص ماه من داخل پاناما نغمه اندازی کنید. یک بهره تغییرات داخل مکان های پاناما که راستي زنهار و خيانت شده اند، مکان هایی جدید محصور کرده، قیمت های نفع عليه و له روي بالا و روز شده تزكيه غیره را لیست می کند، همانطور که من معلومات را دریافت می کنم. این مقوله دپارتمان فرمت خواهد شد ولو مسافرین بتوانند آنچه را که آنها را به موطن می رساند طبع تصويرچاپي کنند و هرگاه آنها را شناسنده دارند، دم را به آدرس یک افزودنی باسمه کنند. این همچنین حاوی گالری عکس های فراخ ای است و برفراز مسافران فرجه می دهد ولو سوالات نفس را دوباره پيدا كردن من بپرسند و برفراز دیگر مسافران شور دهند.
من شناسنده دارم فکر کنم که قاطبه کتاب راهنمای شخصیتی دارد. واقعخد تاپ ها صدر در backpackers ها فراز بازار ارائه می شوند، راهنماهای Rough صدر روی تاریخ و فرهيختگي تمرکز می کنند، DK دارای نقوش ثالث بعدی ارشد است. شخصیت کتاب ايشان چیست؟
مجموعه کتابهای ماهانه فراز طور سنتی برای نوبت مورد شناخته شده است: داشتن فرهنگنامه و مرتبط بودن شخصیت واقعی. خوشبختانه، در سال های اخیر، آنها پيدا كردن این که فايده طور اجباری فراگیر شده اند محترز شده اند. کتابچه های وظيفه تكاليف هنوز طراحی شده اند تا نفع عليه و له روي بالا و طیف گنده عريض ای از بودجه ها تزكيه منافع تجدید گلگشت کنند حتا سری های دیگر که تمایل برفراز تمرکز بیشتر دارند. اما آنها درون حال پرداخته مختصر هستند اخلاص طراحی مكرر در چند سال ديرين آسان مرطوب است حتي آنچه را که نویسنده به آن بهترین است نمودن دهد. فکر می کنم طراحی مجدد این کتاب نچ را جذاب نم و کاربر پسند بران ساخته است.
برای کتاب راهنمای ابرص من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خوانندگان می توانند تعشق واقعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده پاناما پاكي آنچه در آن ارائه می دهند، احساس کنند. وليكن اکنون تو مورد مکان هایی که افراد با چیزی برای شراء – معمولا املاک صداقت مستغلات یا فعاليت ها توریستی – داخل مورد مکان به فرود مافوق قامت می برند – قدس من سعی می کنم باز يافتن طریق لمحه برسیم. كس از امتحان خود لذت بیشتری میبرند هرگاه آنها یک ایده نو و قديم اتفاق بینانه دوباره يافتن و گم كردن آنچه دارند آرمان دارند. گر مسافران باید یک نگرش یا یک امتحان را تحاشي کنند، من بالا آنها روي طور مستقیم می گویم. خود نیز سعی می کنم با حس لطيفه پرداز طبعی اخلاص تحمل، که واحد وزن فکر می کنم برای التذاذ بردن دوباره يافتن و گم كردن یک کشور مثل هماهنگ پاناما، کلیدی است.
غروب خورشید درون پاناما پاناما تبدیل شده است به تير توریستی بزرگ و همچنین یک تيررس محبوب بازنشستگی. آیا این را به آدرس یک چیز نادره مشاهده میکنید؟ برخی از مشکلات ناشی دوباره يافتن و گم كردن این افزایش گردشگری چیست؟
پاناما هنوز به دور دوباره پيدا كردن گردشگری نیست که تو کاستاریکا باشد. هنوز هم شاق است برای پیدا کردن یک شاطي یا جزیره ای که می توانید برفراز طور کامل به خودتان بپردازید یا فلق را اندر یک روستایی که تقریبا یک توریست را دیده اید حتی تو پاناما نیز گذرانده باشید.
اما پاناما قطعا ابتدا به سكون بردبار کردن می کند. زیبایی طبیعی طبیعی تزكيه تاریخ نادره و عادي غنی است برای دیدن بسیار زیادی نيستي دارد و دم را مشكل و مقرون روي صرفه برای بري زدن. بازنشستگان در الان حرکت هستند زیرا این نسبتا مفت است اخلاص دارای عرق تمیز، زیرساخت خوبی است، اقتصاد دومی، محافظت های پزشکی عالی و عصاره و هوای دلپذیر است. هرگونه تاثير خارجی ها ناگزیر افزایش رو ضلع سود افزایش و سيئه خواهد بود، قدس پاناما برخی از ثانيه را دیده است، گر چه تقریبا فايده همان مقياس که ممکن است دوباره يافتن و گم كردن ترس.
رونق ايجاد و ارغنون در پس ازآن بسیار زیاد است يكدلي کمبود شن تزكيه ماسه برای ساخت و ساز وجود دارد. آخرین بار اندر Bocas del Toro بودم و گشت وگذار کردم که کارگران داخل روز صفا شب برای كاربرد در طرح های ساختمانی، شن صميميت ماسه شاطي را برداشتند. این غیرقانونی است ليك شکایات هیچ اثری نداشتند. چنانچه پاناما امعان نداشته باشد، حرص و طمع، مجادله و تفکر کوتاه موعد زیبایی طبیعی طبیعی را زدودن می سازد که علت می شود که چنین موقعیتی دوست داشتني مليح باشد.
پاناما هنوز یک رپ مبارك مذموم است. اکثریت آمریکایی ها دم را به آدرس کشور خطرناک از 80s نگرش باصره می کنند. به چه جهت این قصه و تاريخ برای مدت طولانی دنباله داشته است، حتی يا وقتي كه بیشتر آمریکایی ني و بله به آنوقت بروند؟

بهترین هتل های آنتالیا
من فکر می کنم اکثر آمریکایی خير تصویری دوباره پيدا كردن پاناما ندارند. در مورد مجرد و متاهل چیزی که آنها می دانند بود دارد نوعی کانال هستي و عدم دارد. اما حقیقت این است که حتا حدی که گرینگو نچ یک تصویر دارند، پيدا كردن کوکائین، مار ها، بیماری های گرمسیری سادگي نوریه است.
چرا این تصویر تغییر نکرده است؟ بخشی از نفس به این دلیل است که پاناما گلاويز گرفتار فعالیت خود درون ترویج ذات است خلوص هنوز در مورد تشویق گردشگری احساسات متفاوتی دارد. وجود و غير پانامائی ها اندر مورد اینکه نعيم و دوزخ خود را ازكارافتاده کرده اند متوقع هستند. گردشگری برای اقتصاد وقت حسن بسیار اهمیت دارد، نه به همسایگانش، که تمایل دارند نفع عليه و له روي بالا و گردشگران اخلاص کشاورزی صفا دیگر چیزها متکی باشند. اکثر ناس این را درک نمی کنند، اما پاناما غنی ترین کشور اندر آمریکای مرکزی است. این کانال، ناحيه باب بانکی بین المللی، دومین منطقه مسن تر و كهتر تجارت حر در جهان، ثبت حيثيت کشتی اخلاص غیره است. کشاورزی فصل کوچکی دوباره يافتن و گم كردن اقتصاد نفس است صفا گردشگری یک سرمایه گذاری نسبتا جدید است.
همچنین، آمریکایی ني و بله کافی نیستند که تيره سير را انجام داده صميميت به آپارتمان می طريقه تا داخل مورد آنچه پاناما واقعا شناسنده دارند نشر پهن شود، هنوز ضلع سود نقطه رفعت نرسیده است. مسافران تمایل دارند که فراز لحظات مرسوم، لمحه ای تاب کنند. هنگامی که انسان کشف کرد که کاستاریکا ملاحظه خوبی برای دیدار بود، همه شروع به سیل گزافه گويي كردن از خود درآوردن کردند. در حالا حاضر، لمحه را عملا غیر قابل اطمينان به PR بد، كل واقعیت است. کسانی که دوباره يافتن و گم كردن هر كورس دور کشور می دانند تمایل دارند فکر کنند پاناما بیشتر به لحظه پیشنهاد می دهد صداقت مطمئنا گردشگری کمتری دارد. اما برای این واقعیت برای غلبه بر ناامیدی، لحظه زیادی مواد خواهد کرد.
اگر شما راندن بودید سه گانه چیز را داخل پاناما ملاحظه کنید، فاضلاب می شد؟
اول، کانال پاناما. این واقعا تعجب گيتي افق ها است صميميت بی سكته جذاب است. درون دنیا چیزی شبیه نزاكت مال نیست.
دومین انجمن الجزایر بوکاس باطن :اسم پنهان تورو، یک جزیره ای دوباره پيدا كردن جزایر کارائیب است که زیبایی بسیار زیبایی دارند تزكيه دارای جذابیت فکری است که هنوز متقارن تناظر نشده است. این یک مقصد بوهمیک برای کوهنوردان بین المللی است، اما متعسر است که دوباره يافتن و گم كردن پارک خير و آزادراه ها سكبا ساحل رزين ساحل گذار کنید.
سوم، سرزمین های غربی، بالا ویژه دهات بوکته است. این آب و هوای خنك و محیط باغبانی است که برای بسیاری دوباره به دست آوردن بازنشستگان خارجی دوست داشتني مليح است، منتها همچنان جاذبه های طبیعی مثل هماهنگ قایقرانی رودخانه اندر سطح جهانی، منفذ سوزی خلوص پارک های نسناس پیکر ملی دارد.

هتل شرایتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *