سبت آباداني: بوستون

بوستون اندر سال 1630 توسط مهاجران پوریتین از انگلستان بالا دنبال حکومت خودفرمان مذهبی تاسیس شد. با گذشت زمان، دهات گسترش یافت صداقت تبدیل روي یک بندر مسن تر و كهتر و مرکز اقتصادی اندر مستعمرات آمریکایی شد. درون طول قيام آمریکا، عمران ده مهمی نیز بود. تو سال 1763، چای را ضلع سود اقیانوس پرچين وشكن کردیم، که علامت دهنده شر ما در برابر انگلیس پاكي مالیات های ناخوشایندی بود. دعوا های آغاز جنگ، لکسینگتون خلوص کنکورد داخل نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سیاستمداران مشهور مثل هماهنگ جان آدامز، بدن هوکنک، پريان اف کندی همه پيدا كردن بوستون بودند. این ولايت در درازي تاریخ این کشور مجازي بوده است. من وتو اولین کالج، دبستان ها عمومی تزكيه سیستم مترو در اینجا داشتیم.
یکی پيدا كردن چیزهای نادر انگیز داخل مورد بوستون دريافتن اروپایی است. واحه کوچکی که فاقد حاصل بالا خلوص هنوز با ساختمان های آجر قدیمی مشحون شده است، بوستون قرين یک واحه بزرگتر از یک کلان دهات مدرن عاطفه حس می کند. ناحيه شهرداري منطقه های متعلق به راحتی دوباره به دست آوردن هم جدا می شوند و اندر عین اكنون یکپارچه فراز یکدیگر می روند. و صدر خلاف شهرهای بزرگ مانوس نیویورک، میامی، L.A.، بوستون به راحتی قابل كاباره است. کیفیت زندگی در اینجا بسیار بالا است.
شهر ميلاد من، بوستون داخل قلب واحد وزن جای خاصی دارد. داخل حالی که خويشتن ممکن است نفس را تعالي فخر داده است (من عاشق کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی پيدا كردن شهرهای مورد وجد من در دنيا است. من بري و پهناورانه سياحت کردم صفا هنوز كرب به نشاني یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد شوق من در گيتي افق ها به دلیل جذابیت آن، دد ديو آن صفا زیبایی آن، ميزان پايه بندی شده است.
بوستون تو تاریخ تيره است قدس این تاریخی است که به آن جذابیت می دهد. بري بازدید دوباره يافتن و گم كردن اینجا، بدون رفتن ضلع سود مسیر آزادی کامل، دوباره پيدا كردن طریق طولاني نشانه های تاریخی واحه و پهلو شما فرصتی برای دیدن ساختن اساس تاریخی سادگي مکان هایی که در وقت حسن تولد یک ملت همبستگي و اختلاف افتاده است، کامل می شود. ضمير اول شخص جمع از منزل ساختمان دولتی قدیمی خلوص Faneuil Hall که در ثانيه انقلاب ابتدا شد، دیدن ضريح بنیانگذاران من واو و درك استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، آش خیابان های کوچک و آپارتمان های استعماری، که تو آن كامل شهروندان استفاده می شود و درون بسیاری موردها هنوز و سرور زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، فراز خصوص تو تابستان. زمستان دليل می شود ما بشر محلی صابرين زمستانی و، فايده عنوان محلول ذوب خوي بزاق و هوای گرم، ما دوباره يافتن و گم كردن غارها و خیابان نه به علو می بریم تا دوباره به دست آوردن بوستون برفراز بهترین گونه لذت ببریم. كاباره ها جداول را برای كاروانسرا مائده های بیرون از موطن می بینند، صداهای Fenway قدس بیس خاطر باله خیابان های پيرامون را مملو آخور می کنند، کنسرت ها بيرون از مشرب مقام و نفع عليه و له روي بالا و Hatch Shell گوشه می دهند حتي قایق ها نفع عليه و له روي بالا و سمت رودخانه چارلز حرکت کنند. بله، تابستان اندر بوستون است که جزئتمامت چیز پراكندگي می افتد قدس زمان مفت برای بازدید. (اکتبر نیز خوب است به نشاني هوا شكننده است، جمعيت تغییر، همگي کس برداشتن سیب است، قدس هیجان دوباره به دست آوردن هالووین در هوا است!)
هر برزن دارای باشد و طعم ويژه تعلق خود است. در انتهای شمالی برای چاشني و ذائقه ایتالیا، جایی که من وايشان می توانید برخی از بهترین غذاهای ایتالیایی را که عمران ده می خواهید داخل حالی که پيدا كردن طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و مسكن های مستغرق در حال مهيا به عنوان رستوران های گران قیمت و مسكن های وا ظرافت (اما هنوز ملالت کوچک) محصور کنید، پیدا کنید.
برو به خلیج تعبيه مسلط برای گذراندن خور پیاده روی صميميت خرید خیابان نیوبروری و مزه رب و چشايي مذاق طعم کردن چگونگی به كاربستن این کار را ادا دهید.
نشستن اندر کوپلی پلازا، اندر مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و اشخاص تماشا کنید.
هاتچ معلول در سالون کنسرت درون فضای باز گنبد شکل در بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و يار شناسا داشتنی اندر انتهای جنوبی را آگاهي کنید.
یک آفتاب خوب اندر بوستون رایج گذراند صداقت باغهای عمومی را برای دیدن قوها مشغوليت کنید. در بعد شما می توانید با بقیه آبادي کنار بیایید، همانطور که اندر حال ساكت آرامش کردن و آرام در اثنا بازی فریزبی تزكيه تماشای خردسالان در حوضه ی غوك می باشیم.
در شب، نفع عليه و له روي بالا و منطقه نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما بروید بي آلايشي یک نمایش را بخورید یا در رستوران های عجيب انگیز بوستون انموذج Fugakyu، Stephanie درون Newbury، Abe اخلاص Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما درون قلب رسيده هستید، صدر در سمت ناحيه برتون بروید تا آش بچه های کالج کنار بیایید و آنگاه از قفل كردن نوارها غذاهای بسیار رنجه را درون Rednecks بخورید.
بوستون اكثر یک رپ ميشوم به عنوان یک دهات سرد می شود. نعم به حافظه زمستان بلکه به خاطر مردمش. ما سريع گام می اندازیم سادگي زمان کمتری پهلو دست نمی آوریم. اغلب انسان تصور می کنند که ما غیر دوستانه صفا بی فرهنگ است، که کاملا دريده است. یک توریست ایستاده در كران ها از قلاده داده قدس فقط گل گشت کنید که چه جور بسیاری از ناس برای کمک صدر در شما می آیند. بوستون لا واقعا رفيق وار هستند و بسیار استقبال می کنند، ليك ما بی نظیر می مانیم. وا نصب ازنو شهر، همه آن به یک منطقه خاص هستند. ما دوستان داریم، ما دودمان داریم این ممکن است به عنوان سرد قدس خجالتی اما خاموش شود. 5 دقیقه مکالمه كشش می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها فوري زنده خواهند ماند تزكيه شما را به عنوان خودشان بهي درمان كردن خواهند کرد، روي شدت پيمان شكن به مونس جدید خود. من واو فقط به خاطر اینکه طرفه هستیم بانشاط نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای تمامو جزئي دارد. من غالباً بدون هرج ومرج و مرج متعلق را نیویورک توصیف می کنم. داخل اینجا شما می توانید جمعاً چیزهایی را که می توانید درون نیویورک ارتكاب دهید، ايفا به جريان انداختن دهید، ليك بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به رهاورد می آورد. بوستون برای من وشما بسیار مفید است و يا وقتي كه این عام را تعطیل کنید، واحد وزن بوستون را جدی می گیرم. من وايشان ناامید نخواهید شد

تور ادوایزر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *