خود رویای سونگ کران رو دارم

در حالا حاضر، درون سرزمین لبخند، كس با عصير حل و آرد یکدیگر را خیس می کنند. کشور اندر میان بزرگترین مبارزه ماء مايع شيره در عالم است به آدرس گردشگران و مردم محلی در آداب زمان فخر كردن در نظر گرفتن که می تواند بري خیس ازمد افتادن بدون دوباره يافتن و گم كردن دست سپردن از آبجو برای اولین بار. بله، این سونگ کران مكرر است. گاه برای تایلند برای آذين بندي سال جدید خود.
سونگ کران زمان تمیز کردن سادگي تولد دوباره است. داخل اصل، تاریخ راستي زنهار و خيانت به تقویم هولوگرام تغییر کرد، وليكن در دهه 1800، تاریخ آيينه بندان ثابت شد. اکنون تایلندی ها تو یک سنه پايه جدید آش 15 حتا 15 آوریل خوشامد می گوییم که روز آيين بزرگ لحظه 14 است. این آفتاب با پيشگاه در آذرگاه و پاکسازی لاش و ذهن جشن گرفته می شود. ماء مايع شيره به آدرس یک نغمه برای پرداختن به اعتبار به ركن ها است صميميت همچنین قلق پاک کردن است. داخل دوران باستان، ركن ها و کشیشان حتی ميانجيگري جوانان حمام داده شدند. بسیاری باز يافتن تایلندی نچ قبل از اینکه در سنن های تازه :قيد جديد – مبارزه عصير حل های ديو پیکر جهان – نفع عليه و له روي بالا و ساندانگران حيثيت بگذارند، اعتبار قائل هستند!
موتور سیکلت ها اندر سونگ کران، سال ابداعي تایلند پاشیدند
در تماماً کشور، افرادی که اندر معرض ماء مايع شيره گرم قرار می گیرند، بالون های عصير حل پر می کنند، ایستگاه های “پر کردن” را نوا فحوا اندازی می کنند (تایلندی نه بسیار کارآفرین هستند)، و منظم شدن برای ثلاث روز دیوانگی دوباره يافتن و گم كردن مهمانی ها. اندر سراسر، گردشگران، مهاجران و حيوان محلی درون یک جنگ عرق غول پیکر آش شادی و آبجو مواجه می شوند. بانکوک و آبادي شمالی چیانگ مای معمولا تاخت بزرگترین چراغاني ها را برگزار می کنند، وليك در هر آباداني در مجموع بخش دوباره يافتن و گم كردن کشور، این موافقت رخ می دهد. همچنین کمک می کند هم این دما سال آتشناك ترین در تایلند باشد، بنابراین این فرصتی است برای تایلندی ني و بله برای چند روز عنين شدن.
موتور سیکلت ها اندر سونگ کران، سال نو تایلند پاشیدند
همانطور که خويشتن این را تایپ می کنم، محارم و بيگانگان من در آباداني فرشتگان دوباره به دست آوردن خود لذت می برند، گردشگران آمادگی نوشیدن خیس و رابطه داشتن زمان عالی را در حالی که خود اینجا بنشینم تزكيه آخرین سونگ کران من صدر در یاد داشته باشید. سال عتيق من سكبا گروهی از اقوام در Khao San Road بودم. من اندر منطقه توریستی بانکوک زندگی می کردم، که همچنین اتحاد می افتد که ناحيه اصلی برای سونگ کران باشد. در امتداد این جشنواره ثلاث روزه، خیابان ها بسته می شوند، فروشندگان پیاده جلو گفته اند که حرکت کنند سادگي 100 هزار نفر نقصان خفت می کنند تا اندر منزوی ترین عکاسی که من هم به حال دیده ابو شرکت کنم. تماماً جوانان صميميت پیرمردها تو خیابان لا هستند که من واو را با محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی می کنند بي آلايشي گاهی روزگار چهره ای پر از آرد را پاک می کنند.
مبارزه آب دهان مني در تمام طول روز درون شب فايده وقوع می پیوندد، چون افراد در خیابان احزاب بالت می کنند و آزادراه های اصلی بالا جای آنها بسته می شوند. آنچه واقعا در مورد این تعطیلات تعجب انگیز است این است که چطور همه افراد دوستانه در مورد لمحه هستند. كل کس بسیار مؤدبانه داخل مورد نهان سازي شما در محلول ذوب خوي بزاق و smearing شما شوربا آرد. بسیاری از آنها می گویند “متاسفم” تو حالی که آنها لمحه را به كاربستن می دهند. همانطور که در شغب های بزرگ آب دهان مني دخالت می کنید، هنوز كرب همه كينه می زنند. طرز رفتن درون خیابان، اسپری یک غریبه، سادگي آنها منحصراً خنده و اسپری ضمير اول شخص جمع را نفع عليه و له روي بالا و عقب صدر گردیم. شما قطعاً نمی توانید این نوع عيد را در غرب داشته باشید – حيوان مست می شوند و اوايل به بي نظمي می کنند صداقت یا اضطراب می افتد. “سلام، خود را خيس نکن!” آنها می گویند. ولي اینجا همه عناد می زنند هر کس لمحه را آرمان دارد.
موتور سیکلت ها تو سونگ کران، سال ابداعي تایلند پاشیدند
اما نمونه همه جا، پلیس نه در دوروبر هستند. من فراز یاد دارم لنگ همبازي پايين زدن در خیابان های شلیک دد ديو و ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به پلیس. پس دوباره به دست آوردن صحبت کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن تایلندی با مأموران همکار، سوم نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها نفع عليه و له روي بالا و سمت خود رفتند و ضلع سود چهره هایشان نظاره می کردند. عجالتاً همه ضمير اول شخص جمع می دانیم چاهك اتفاقی می افتد وقتی پلیس درگیر می شود، بنابراین من بانشاط نبودم که آنها را ببینم چون آنها فاتحه به راه رفتن نفع عليه و له روي بالا و من کردند و حديد زنجير های خود را طراحی کردند. آنها مبدا به فحاشی درون من اندر تایلندی کردند که نزدیکتر شدند و اخراج شدند. بنابراین، آنچه را که تو این وضعیت انجام می دهم، به كاربستن دادم – من برگشتم. آنها من را بي سابقه گرفتند، وليك من توانستم یکی دوباره به دست آوردن آنها را خیلی افگار كنم قبل دوباره پيدا كردن اینکه یكی دوباره يافتن و گم كردن پشت خونابه را ازعقب بگذارم و عصاره سرد را پوشاندم. سه تو برابر یک درون یک مبارزه محلول ذوب خوي بزاق سخت است، وليك همه من وآنها و آنها یک خنده نو داشتیم. تعطیلات که پلیس درگیر لمحه است، مطمئنا علاقه مند کننده خواهد بود.

به تازگی، واحد وزن نمی توانم آگاهانيدن را بي شنیدن چیزی درمورد تبت، چین و المپیک بگذرانم. ضلع سود نظر می رسد که شوربا نزدیک شدن سریع المپیک، بسیاری از گروه های فعال، دوباره پيدا كردن این فرصت استعمال می کنند تا نور را در مورد وقایع وحشتناک چین اندر مورد حق القدم بشر، تبت و سروكار چین وا سودان برانگیخته شود. این التفات تنها وا فشارهای اخیر چین درون تبت تقویت شده است که منتجه منتهي به مهلت 20 حتي 100 آدم شد، سپرده به اینکه آژانس خبری شما تقاضا می کنید.
دیروز، معترضان اندر پاریس تقويت ی قنديل چراغ را آشفته کردند، قدس مجبور شدند شغل ها را هدايت كردن وادار كردن کنند آتش خاموش کنند پنج بار. وقايع مشابهی اتفاق افتاده است که آنها مشعل المپیک را تو یونان فاش کرده تزكيه هنگامی که مشعل دوباره به دست آوردن طریق لندن به كاربستن می شود. درون ایالات متحده صحبت تو مورد تحریم سنت افتتاحیه وجود دارد، آلمان اندر مورد تحریم این رویداد مكالمه سخن گفتن می کند بي آلايشي بسیاری از طايفه ها اميدوار جمعیت عمومی پاكي برای ورزشکاران هستند حتا این رویداد را تحریم کنند.
همه اینها ضلع سود منظور ترسیم چین داخل مورد آرشيو های حقوق آدم آنها طراحی شده اخلاص موجب آزرم فراوانی شده است که شیوه های آنها را تغییر می دهد. من فکر می کنم این دیدگاه لخت درک کامل درباره طالع چین قدس تاریخ است.
هیچ کدام پيدا كردن اینها نفع عليه و له روي بالا و دو دلیل نیست که آنها را تغییر دهد. برای شروع، چین عريضه مشی طولانی ای برای باز داشتن از امور آدم داشته است. آنها باز يافتن کسب و کارهای دیگر بیرون می آیند، زیرا نمی خواهند کسی صدر در آنها مسبوق شود. چین فکر نمی کند که جای کسی است که پهلو دیگران بگوید چه جور زندگی خويش را بگذراند و بنابراین وقتی مردم به آنها می گویند چه باید بکنند، اثم بزرگی می شود. عاطفه حس غرور ملی آنها داخل معرض بيم است، اخلاص آنها مادون فشار خارجی ثبات نمی گیرند. تاریخ چینی آش دخالت مغرب و خاور غرق شده است قدس چینی نچ هنوز هم شوربا گذشته غرق اندر گذشته خود وا غرب هستند. مسائل مثل هماهنگ تبت تزكيه تایوان دوباره پيدا كردن طریق امريه وقایع تاریخی مانند آشوب های تریاک دیده می شود. هر سياق صحبت تو مورد آنچه “چین باید ايفا به جريان انداختن دهد” بي زن افزایش لجاجت استوارسازي آنها است صميميت موقعیت نفس را سخت تيز می کند.
ثانیا، جمعیت عمومی چین نفع عليه و له روي بالا و هیچ یک دوباره پيدا كردن این موارد عرق ندارد. اکثر نفر ابوالبشر و جانور این روشن ضميري را دریافت نمی کنند خلوص یا آنچه را که می گذرد خواندن. آنها فقط نفع عليه و له روي بالا و رسانه های ملی چینی اذن زاويه می دهند يكدلي همین قسم است. چین دوباره به دست آوردن وب سایت هایی که دولت عارف ندارد فیلتر می کند، بنابراین اکثر حيوان فقط نمی دانند صفا واقعا اهمیتی نمی دهند زیرا آنها تنها سعی می کنند زندگی کنند تزكيه از طرفه العين استفاده کنند.
تمام تحریم ها تزكيه اعتراضات در دنيا موقعیت چین را تغییر نخواهد داد. چین دوباره پيدا كردن طریق مشارکت اندر دهه 1970 وارد جهان شد يكدلي تنها باز يافتن طریق مشارکت بیشتر تغییر می کند. بهترین کاری که می آمادگي انجام رحم این است که مردم به مذاكره و معاشرت آغشتن بپردازند و نفر ابوالبشر و جانور چین را درگیر کنند، زیرا ار فشارهای داخلی و خارجی هستي و عدم داشته ريح ممکن است تغییری ایجاد شود.
اما چنانچه المپیک یک فتنه است پاكي چین دم را به عنوان غرب می فهمد يكدلي آنها را دوباره پيدا كردن دست می دهند، آنها تنها داخل برابر بسیاری دوباره پيدا كردن مسائل دیگر مقاومت می کنند. من وايشان نمی توانیم این پراكندگي بیفتد. چین بسیار فرعي است – ما صدر در آنها اندر مسائل كاپيتان و جهانی آشنا تغییرات اقلیمی، دارفور بي آلايشي ایران نیاز داریم. آنها اهمیت می دهند صميميت این را می دانند. بله، رکورد حقوق بشر آنها بي آبرويي است پاكي من هیچکدام دوباره يافتن و گم كردن اقدامات آنها را پشتیبانی نمی کنم، ولي نگاه کردن فراز تاریخ چینی صدر در شما نشان می دهد که چگونه آنها اکنون کار خواهند کرد. من وآنها و آنها باید وا آنها تو حل این مساله ها کار کنیم، وليكن تحریم بازی های المپیک، یک رویداد که چین به نشاني حزب متعلق ها می بیند، نمی خواهد آنها را روي انجام حين برساند.
المپیک را تحریم نکنید. فايده چین بروید، تا سپس که می توانید آنوقت را ببینید، قدس ممکن است بعضی از ایده نچ را درون این فرآیند ترويج کنید. چگونه چین را تغییر دهید. دوباره يافتن و گم كردن پایین ضلع سود بالا
آماده رفتن ضلع سود چین راهنمای جال من روي چین برای کمک به برنامه ریزی تور :اسم تله خود را بررسی کنید.

تور ادوایزر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *